Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Motionless...

Mi a véleményetek a Motionless In White-ról?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Sokan előítéletesek velük, miszerint "divatbanda". Én nagyon szeretem a számaikat, tetszik az alapvető sötét tónus, amivel a metalcore keménységét vegyítik. Nem igen akad olyan banda, ami ennyire kitart az identitása mellett, a legtöbb előbb-utóbb elhagyja a jellegzetes emberek a felnőttek "ha jó a zene, akkor minek a sok hacuka meg színház" nyomására. Főleg a Graveyard Shift albumukat kedvelem.
2021. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Örülök neki hogy ők megmaradtak ilyennek. Ők is változtak zeneileg de az alapok megmaradtak. Bennünk én eddig még nem csalódtam egyszer sem. Rengeteg olyan helyzet volt az életemben amikor az ő zenéjük segített felállnom és továbbmenni. Most is egy ilyenben vagyok sajnos de tudom hogy ők nem hagynak cserben. Az hogy ők ilyen erősek, hogy ennyi mindenen keresztül mentek és nem adták fel hanem segítenek a rajongóiknak, az ad nekem reményt minden nap. Szerintem nem túlzás azt mondanom hogy ők mentették meg az életem és ezért soha nem lehetek nekik elég hálás.
2021. jan. 26. 16:10
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
3: Intelligensen és észszerűen kifejtett vélemény. Bizonyára sokat dolgoztál rajta, hogy ilyen igényes formában fejezd ki a kritikádat, nem is beszélve az érvek felépítéséről... Mesés!
2021. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 ízlések és pofonok
2021. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 csak az igazságot írtam
2021. jan. 26. 23:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a gúnyos komment nem neked szólt. :/ Előttem kommentelt egy alpári illető, akinek csak pár szavas káromkodásra futotta. Csak azóta törölték.
2021. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja azt nem is láttam. Akkor viszont bocsánatot kérek. Azt hittem nekem írtad.
2021. jan. 26. 23:46
 8/8 MolotovPunk ***** válasza:
83%
Van pár jó számuk.Kinézetre egyáltalán nem ítélem el őket.
2021. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!