Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a zenéről?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 29. 00:43
 1/10 KmsRys ***** válasza:
97%
Unalmas... Manapság kb minden második zene ilyen... Nem értem, hogy miért szeretik ezt a műfajt annyira.
2021. jan. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Hmmm... Hát, eléggé erőszakos a vokális része. A zene instrumentális oldala meg keserédes, baljós és sötét. Őszintén szólva nem szívesen lennék benne ilyen közösségbe, mint amilyen a videóklipben megjelenítésre kerül. De ha csak a zenét nézzük... Nem annyira az én műfajom. Túlbonyolított, túl sok a fűrészszerű bevágás, szinte már kapkodnom kell a fejemet utána. Hangulatát se érzem át, túlságosan ismétlődő és nem nagyon érzem benne a kreativitást se. Ez milyen műfajúnak számít egyébként? Hip-hop, Rap, vagy valami egészen más? De igazából mindegy is, igazából nem rossz szám, mert kétségkívül van olyan széleskörű fogyasztóréteg, ami az ilyesfajta zenékért van oda jogosan. De az nem én leszek.
2021. jan. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Soha nem bírtam az ilyen zenéket,nem tudom hogy mások hogyan bírhatják,na jó,én se tudom hogy miért nem bírom,egyszerűen csak érzem belülről,hogy ez sz.r.
2021. jan. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nincs bajom a műfajjal, de a műfajnak ez a része annyira általános hogy az hitetetlen. Van 100000 UGYANILYEN szám, és az egyetlen dolog, ami különbözik, az a nyelv, amit használnak, vagy éppen az, hogy ebben a klipben pl a pali egy ázsiai.

Mind zeneileg, mind a klipje egyszerűen ugyanaz az összesnek.

Amúgy hallgatható, de miért ezt hallgassam, és miért ne a 100000 másik ugyanilyet? Mitől jobb vagy rosszabb ez, mint a másik 100000?

2021. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon egyetértek az előzőkkel, ebben a zenében semmi egyedi nincs. (bár engem a műfaj is idegesít) Én baszolút annak a híve vagyok, hogy a szxet, szxualitást nagyon okosan is meg lehet jeleníteni, ám itt pont nem az okos megjelenítést láttuk. :///
2021. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem rossz
2021. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
nem tetszett a zene, ahogy a klip sem (nyugodtan lehet nyominak nézni)
2021. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
69%
Szerintem rendben van maga a zene. A klipp már kevésbé, véleményem szerint túl ribis és magamutogató, de ez csak személyes vélemény.
2021. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Miért szavaztátok le a hatodikat, mert neki tetszik?

Félreértés ne essék, nekem se tetszett egyáltalán az a zene, de mi van akkor, ha neki igen? Ahány ember annyi vélemény..

2021. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%

Egy primitív távol-keleti pentaton dallam ismétlődik 3 percen keresztül amihez egy ázsiai fickó próbál valami rap-félét alámondani.

A képi világ "rásegítése" nélkül, még a legfanatikusabb rajongók is bizonyára érdektelennek tartanák.

2021. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!