Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan érdemes K-pop albumot...

Honnan érdemes K-pop albumot rendelni?

Figyelt kérdés
Ti melyik oldalt ajánlanátok, ahol nem túl drága maga az album de a szállítás sem? És persze, ami megbízható is.

2021. febr. 1. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én cak a Twice-ról tudok nyilatkozni. Ha friss albumot veszek, akkor mindenképp a hivatalos shopjukból rendelek. Lehet, hogy több idő mire megjön, de megbízható, tuti, hogy az van benne amit rendeltem, és a szállítási költség sem horror ár, mint sok ebay-es meg amazonos terméknél.

Ha meg nem friss album akkor ebay vagy amazon, engem ott sem ért soha csalódás, de hallottam ezt azt. Úgyhogy a legbiztosabb az eredeti shop.

De megpróbálhatod a Media Markt-ot. Én sosem vettem onnan, de szokták ajánlani mások, úgyhogy szerintem ez is jó.

Mindenképpen célcerű mindent elolvasni az albumról. Mit tartalmaz, mennyi a számmítás stb. Az a tuti. Remélem tudtam segíteni, Sok sikert.

2021. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
media markt
2021. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

kpopstore.hu

face the music

2021. febr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#1 tudnád linkelni a hivatalos shopot? Én kerestem de nem találtam semmit amire biztosan azt mondtam volna hogy hivatalos szóval úgy voltam vele hogy akkor majd Cokodive-ről megrendelem mert onnan már úgyis rendeltem. Még nem rendeltem meg szóval ha tényleg van hivatalos shop akkor szerintem én is onnan fogom.
2021. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a Twice hivatalos shopja, de nem tudom, te milyen előadódtól szeretnél venni albumot. Én csak Twice-ot vettem eddig, úgyhogy másról sajnos nincs tapasztalatom. De gondolom más bandáknak is vannak hivatalos shopjai.

2021. febr. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen ezt én is megtaláltam viszont itt csak digitális albumot lehet venni és azt is csak az USA-ban. Már többször átnéztem az oldalt de sima albumot nem találtam aztán lehet én vagyok vak és tényleg van
2021. febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig csak a friss albumot tudod innen megrendelni, amíg van készleten gondolom, vagy nem tom.

De max 1 hónapig a megjelenés után. Aztán, utána innen már nem tudsz. De én a More & More-t és az Eyes Wide Open-t is innen vettem, de igen csak frisset tudsz rendelni. Amúgy téged is a Twice album érdekelne? Mert van olyan is amit ebayről rendeltem. Csak ugye ott nincs garancia arra, hogy valóban az van benne amit ígérnek. Bár nekem még nem volt negatív tapasztalatom, de hallottam már fura dolgokat. Úgyhogy mikor kijön az új album, még előrendelésebn szoktam a hivatalos shopból.

Én ennyit tudok.

2021. febr. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Media Markt. Két albumot rendeltem onnan. Tökéletesen megbízható, eredeti termékek vannak és nem sérültet hoznak.

Egyetlenegy hátránya van, az, hogy viszonylag kevés album kapható mivel, ha egy bandától lehet is kapni, akkor lehet hogy amit keresel pont nincs.

Eredetileg Twice albumot szerettem volna, de az utolsó három albumukat nem is lehetett akkor kapni. De én ajánlom, csak legyen olyan, amilyet szeretnél. ☺️

2021. márc. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!