Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti melyik gitárt javasolnátok,...

Ti melyik gitárt javasolnátok, és érdemes e más országból rendelni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy elektro-akusztikus gitárt, először erre gondoltam: Washburn WD20SCE vagy Ibanez AEL10E, ezek itt az országban kaphatóak is. De a szívem szerint ezt venném meg: Washburn WG26SCE, (vagy esetleg Washburn WD21SCE, de ez sem kapható itt)

Sajnos itt az országban nem találtam olyan boltot ahol kapható lenne (ha valaki esetleg tudna azt megköszönném).

Tehát maradna a netes rendelés pl Ebay-ről, de nem tudom bele merjek e vágni... vámra-egyéb költségre lehet még számolni? (pl ha az USA-ból rendelek)



2012. aug. 13. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az.USA-ból rendelsz, a szállítás néha majdnem annyiba kerül, mint a gitár. Száz dolláros nagyságrend. Ha biztosítás nélkül rendeled és elveszik, vagy a magyar postán lenyúlják, mert ez előfordul, buktad.

Ha mégis ideér, vámot és áfát kell fizetned rá.

Próbáld EU országból.


Amúgy az USA eladók nagy része nem szeret külföldre postázni, persze akad, aki megteszi. Viszont fizetéshez kell lenni PayPal-adnak is.

2012. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem beszélve arról, hogy egy garanciás problémánál a visszaküldés újra a gitár árával fog vetekedni.
2012. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!