Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Carson Coma Peti és én c....

A Carson Coma Peti és én c. számában mire gondolt a költő?

Figyelt kérdés

"Ő pontosan nem tudja mit érzek"

"Belélegeztem mint a levegőt"

"Kicsit furcsa a kapcsolatunk"

Semmi sem közelítheti meg őt"


Ezekből a sorokból nekem az jön ki, mintha a lírai énekes Petibe szerelmes lenne. Tényleg ezt jelentheti?



2021. febr. 5. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Az jöhet le, hogy igen, a lírai én Petibe szerelmes, így ez egy lmbt dal, kösőbb volt utalgatás a banda által a dalra, például a Dúró Dórás cirkuszkor is, hogy akkor tessék bedarálni a Peti és ént is.

Ezen kívül nagyon szórakoztató, ahogy koncertek alkalmával a banda rájátszik erre az egészre, mikor Barni (az énekes, és a dal szerzője) a dalt Petinek (a zenekar dobosa) énekli direktbe, de erről linkelek is videót:D

https://www.youtube.com/watch?v=ANawPS79tEY&t=2273s&ab_chann..

Kb 1:01:55 - től van a dal.

De egyébként a dal poénból született és tudomásom szerint (sajnos) nincs semmi a két srác között barátságon kívül :))

2021. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, minden érthető:))
2021. febr. 5. 18:44
 3/4 anonim válasza:
100%

Barni elvileg a tesójához írta a dalt, akit szintén Petinek hívnak


A gyerekkori “csínytevéseik” vannak számba véve többnyire

2021. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=_c3yb447gRs


itt mindent elmondanak a számról <3

ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!