Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezek is vannak az albumhoz?...

Ezek is vannak az albumhoz? Biztos hogy eredeti?

Figyelt kérdés

Szóval a TWICE Eyes Wide Open albumot szeretném megrendelni. Alapból kinéztem hogy majd megrendelem Cokodiverol de most láttam hogy van a Media Marktban is.


A Cokodive-es album ezeket tartalmazza:

Package for Each Version :

- 1 Cover

- 1 Photo Book (88p)

- 1 CD-R (Random 1 out of 10)

- 1 Message Card (Random 1 out of 9)

- 1 Lyric Folded Poster (Random 1 out of 10)

- 1 D.I.Y Sticker

- 5 Photo Card (Random 5 out of 100)


A Media Marktosnál az van írva hogy CD+könyv. Akkor abban csak a photo book van és a CD vagy ugyanúgy van benne photo card és DIY sticker is?


És még az lenne a kérdésem hogy a Media Marktos album az biztos hogy eredeti?



2021. febr. 11. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, minden benne van .. Legtöbbször csak annyit ír, hogy CD de úgyis tartalmazz mindent.

Mellesleg Media Marktos albumok eredetiek, ezért ne aggódj.

+ Most nem tudom, hogy azok közül amit felsoroltál mi preorder, mert ami preorder az már nem fog jönni az albummal.

2021. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Amúgy azokat soroltam fel amik benne vannak a preordereket direkt kihagytam.
2021. febr. 11. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:
2. Ja értem :'D Csak nekem is megvan ez az album és nem emlékszem ennyi cuccra vele.
2021. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megvan, de én előrendelésben vettem, úgyhogy nekem minden benne volt, de ha a nagy posztert meg a 10db-os photocard szettet levesszük, akkor igen a nem pre-orderesben ez van benne. Media Markt-ból még nem rendeltem, de gondolom, hogy eredeti. Én mindig a hivatalos Twice Shopból rendelem.
2021. febr. 13. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azóta megrendeltem és volt hozzá minden. Köszönöm a válaszokat
2021. márc. 24. 09:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Poszter is?
2021. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, az a poszter aminek rajta vannak a szövegek a hátoldalán. A sima poszter meg csak az előrendeléshez járt (ha jól emlékszem) De azóta előrendeltem már a Taste Of Love-ot is, az In Love ver.-t alig várom hogy megjöjjön.
2021. jún. 11. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a MOTS7 et vettem ott gyorsban, ahhoz is volt poszter ^^ de én jobban szeretem a kpopsore-ról rendelni a dolgokat. Nagyobb a választék sokkal, 3-4 nap alatt megjön az album is.
2021. jún. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!