Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » BLACKPINK elfog jönni valaha...

BLACKPINK elfog jönni valaha Magyarországra?

Figyelt kérdés
Imádom őket!

2021. febr. 18. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Senki sem jó. Egyenlőre úgy néz ki, hogy nincs rá megfelelő érdeklődés itthonról.

De közelben voltak koncertjeik: London, Paris, Madrid, Amsterdam.

[link]

[link]


Drágább a jegy a koncertre, mint a repülőjegy. Annyira tetszik, hogy érdemes külföldre is menni értük?

2021. febr. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

De kár.:(

amúgy nem mostanában gondoltam főleg kovid miatt hanem úgy általában majd.

Azért jó lenne.

Külföldre azért nem megyek meg nem is tudok :D, megelégszem azért a napi követéssel, MV-kel, zenékkel stb.:)

2021. febr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

1-es ott volt németország is nem? akkor már inkább oda mint londonba ":D

de nem a bp nem fog jönni mert amennyiért elakarják adni a cégek a jegyeket azt a magyarok nem engedhetik meg maguknak meg főleg nem is a kis tinik de még a dolgozó felnőttek sem igen úgy átlagban 150euró volt egy jegy de ennél volt sokkal drágább is... 150 euro meg 47ezer körül van! egy magyar sem fog fizetni ennyit! főleg nem ebben az országban!

a bts cége is kb ennyire pénzéhes (hozzáteszem azért németben is sok pénz ez! főleg egy koncert jegyért +főleg tinik által befutott bandákért akik csak zsebpénzt kapnak és zeneileg sem a toppok...)

2021. febr. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
max jövőre berlinbe...
2021. febr. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
de ahogy mondtam repülőjegy + 50 ezer... szóval egy jó 80-100ezerbe benne lesz az a koncert jegy...
2021. febr. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#1 elírtam: Senki Sem "JÓS" :)
2021. febr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#3: Németbe drágább volt a jegy :)
2021. febr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet.

MTV EMA is lesz idén, illetve Bécsbe is mehetnek. Ha nem jön össze akkor meg ha Jisoo színész lesz, lehet forgat itt egyszer. Hátha olvassa ezt valami koncertszervező.

2021. febr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
7-es ezt konkrétan a nemet lapon neztem hogy ennyi volt átlagosan eleinte... az utolso jegyeket kb 500 euróért adták szokás szerint... -.-‘ a kutya sem vette meg mindegy hogy most bts vagy bp…! Megnéztem mert nem volt full teltház 10ezer volt a berlinin de maga a hely 12ezer na most akkor milyen amatőr és penz éhesek a cégek ha az utolso jegyeket többszörösére viszik mikor a támogatók nem dolgozó gazdag emberek hanem tinik zseb pénzből! És a kutya sem fogja meg venni azert az árért akkor nem lenne jobb ha ugyan úgy normal árért adnák és akkor több bevétel több fan? Ja nem... mert hiába “nagy” cégek igazán nem értenek hozzá!
2021. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8.ez szuper lenne :D
2021. febr. 19. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!