Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek az első...

Mi a véleményetek az első magyar gopnyik/slav hardbass dalról?

Figyelt kérdés

Nemrég jelent meg strongi:az orosz vakcina című dala,ami az első a gopnyik szubkultúra által kedvelt szláv hardbass zene magyar nyelven,és máris 1,8 milliós megtekintésnél jár.


[link]


Még a legnagyobb gopnyik videós Borisz és a legnagyobb gopnyik zeneszerző/énekes Dj Blyatman is tetszését fejezte ki az első magyar gopnyik muzsika iránt.



Nektek mi a véleményetek a dalról?



2021. febr. 21. 06:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%

Szia!


Én úgy gondolom, hogy egész hallgatható cucc lett.

2021. febr. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
A klipp nagyon durván próbálja másolni az oroszokét, nagyon ciki a klipp a zene elfogatható
2021. febr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg nem rossz a zene, viszont szerintem kicsit erőltetett. Ezt a kultúrát nem tudjuk átvenni, mert nem vagyunk szlávok. (bár ezek a "gopnik" követők egyfajta "tisztelettag" nemzetként fogadnak el minket. :D )
2021. febr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Posztkommunista ország vagyunk,ezért vagyunk tiszteletbeli tagjai a gopnyik kultúrának.
2021. febr. 21. 08:14
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem rohadt nagy.

Kicsit gopnyik paródia is. Posztkommunisták vagyunk, de jobb lenne elhagyni, tehát jobb kiparodizálni, mint komolyan venni, de szerintem minőségi lett a zene, és a klippben is elég gyorsak a vágások ahhoz, hogy ne tűnjön annyira erőltetettnek. Késsőbi muzsikák már lehet nem lesznek ilyen jók.

24/F

2021. febr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
81%
Fasza lett, azért az valami, hogy Borisznak is tetszik 😀
2021. febr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Ócska és gyenge! Az, hogy majmolja valaki az isteneket, azzal nem válik istenné! Éltem kint 2 évet, az igazi kemény arcok az ilyen kis csicskákat megkratják lefizetett arcokkal hátulról! Nem vicc! Aki pózer slav, az odakint halott ember!
2021. febr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
Cringe
2021. febr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Szemétrevaló, de humoros, szerintem ez is a célja, az ironizálás
2021. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Én nem értek hozzá, lehet hogy az eredeti műfaj is ilyen, de ez nekem inkább érződik paródiának, mint komoly zenének. Annak mondjuk jó.
2021. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!