Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit jelentenek ezek: "lokolo"...

Mit jelentenek ezek: "lokolo" "lokoléo" loko-loko-lokoléo"?

Figyelt kérdés
A szám többi része érthető, de erre épül a refrén és nem tudom mit jentenek ezek. 😕 Van konkrét jelentésük vagy csak jól hangzanak?

2021. febr. 23. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyi jelentése van mint a lalala nak
2021. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ó, értem. Azt hittem, valami konkrét lovári szó😅
2021. febr. 23. 15:16
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Jolly-t hallgatsz?Apámnak is nagy kedvence.
2021. febr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak eszembe jutott, mert a szalagtűzéshez, mikor kerestük a zenét, egyik fiú ezt javasolta😅

Régen, ilyen 10-12 évesen nagyon szerettem a mulatóst, most is hallgatok ritkán

2021. febr. 23. 15:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4.:Én sose bírtam elviselni a mulatósat,de kiskoromban unokatesóm imádta az MC Hawer és Tekknő-t,és egy idő után megszerettem én is,most is ez az egyetlen mulatós együttes amit a nosztalgia miatt undor nélkül végig tudok hallgatni.Mikor apám beteszi a Jolly és a Románcok CD-t,meg a Bunyós Pityut,kiver a víz,de azért végighallgatom vele miközben beszélgetünk,hogy ne sértsem meg. :)
2021. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én a Kowalski meg a Vegával vagyok így. Van 2 CD, amit magunkkal viszünk utazni, és, ha messze megyünk, vagy neadjisten dugóba keveredünk, 2* is végigmennek a számok, amiknek harmadától kiver a víz. A másik ilyenek Zséda, Rúzsa Magdi, Sugar Loaf Fish meg a Nox számai😫

Viszont szerencsére ott van alternatívaként a Sabaton, Tankcsapda, Hooligans meg a Retro Rádió, illetve öcsém csinált nemrégiben egy lejátszási listát 100+ számmal és vannak rajta nem rosszak😇

2021. febr. 23. 15:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6.:Kowalsky meg a Vegát nem hallgattam,1-2 számát csak,az ismertebbeket,de a régi együttesét az énekesnek,kb. 1 hónapja nagyon megszerettem.Ha nem bírod a Vegát,csempésszél be Black-Out-ot a lejátszóba,az talán be fog jönni. :)
2021. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jó, végülis megpróbálhatom, ártani nem ártok vele.

Köszi!

2021. febr. 23. 16:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8.:Szívesen! :)
2021. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
A lokoloko, a Fülöp szigeteken, az ő nyelvükön azt jelenti: bolond Filippínó munkatársaim vannak; és egy túlzásokba eső, vicces srácra mondták ezt.. így megnéztem mit jelent Egyébként nagyon kedves, dolgos, mosolygós emberek
2023. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!