Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mikor elsz újra...

Szerintetek mikor elsz újra Sziget fesztivál? Mit gondoltok hogy csak vakcina igazolvánnyal lehetne bemenni?

Figyelt kérdés

Tavaly lett volan az első Sziget fesztiválom, kisebb baráti társasággal mentem volna, egy naprra egy világsztár fellépése miatt. Ugye elmaradt.

Szerintetek mikor lesz újra fesztiválok?

Idén nem hiszem hogy lesz, és ha leszenk újra vajon csak oltási könyvel lehetne bemenni? Mit gondoltok erről? Egyrészt mire a fiatalok megkapják a vakcinát, bár ugye aki kérte, az kb 2022.



2021. febr. 24. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem egy idore elfelejtheted az ilyesmit😔 Ha lesz is tuti, h kerik az oltasi plasztikkartyat.

(En voltam a Szigeten, de annyira nem jott be a porban es sarban valo gazolas a reszeg emberek kozott)

2021. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát nem hangzik túl jól
2021. febr. 25. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
ez az oltási igazolvány botrányos. egyrészt az oltott ugyanúgy terjesztő marad, másrészt meg felnőtt vagyok, hadd döntsem el, hogy vállalom-e a fertőzés kockázatát vagy sem. sajnos politikai kérdés lett az egész vakcinából és vírusból, innentől kezdve már megint sikerül kettéosztani a társadalmat. ha nem oltakozol vírustagadó vagy meg gyilkos, ha meg oltakozol akkor meg a billgécet gazdagítod és mikrocsippel fognak irányítani. nincs köztes út, nincs józan gondolkodás, nincs kérdésfeltevés, csak a törzsi gondolkodás. 2019 volt az utolsó boldog évem, amikor szabadon élhettem fiatalként. örülök, hogy akkor minden lehetőséget kihasználtam. a virtuális világból inkább nem kérek, természet járó leszek és konyhakertet fogok gondozni.
2021. febr. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as. Én is így gondolom, saját felelőségem hogy elmegye- e vállalom a kockázatot. Szomorú ezt olvasni. 2019 egy normáéis év volt, kívánom hogy legyen még oylan boldog éved a jövőbe, mint amilyen 2019-es éved volt.
2021. febr. 27. 01:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mikor soproni volt fesztivál után másnap átugrasz a haverokkal Ausztriába csobbanni a Fertő-tóban. Most ez elképzelhetetlen. Se külföldre nem lehet menni se fesztiválra. Akkor olyan természetesnek vettem a szabadságot.
2021. febr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En minden heten 2x jartam uszni... ha neha nem ment annyira, gondoltam, nem baj, ugyis jovok meg a heten, majd belehuzok igazan. Lassan feleve nem voltam😒
2021. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!