Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Led Zeppelin vagy a One...

A Led Zeppelin vagy a One Direction a jobb együttes?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 10:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%

9es neked mitől van kisebbségi komplexusod? A kérdés tényleg hülyeség. A komment amit meg szapulsz egy teljesen érthető és világos magyarázstot ad arra, hogy miért nem jó a kérdés. Ennyi.


"Ha ennyire bonyolult a kérdés hagyd ki, mint matek érettséginél."


Hát már ne is haragudj, de látszik, hogy te kihagytad az egész érettségit XD


Annyi baromság kérdés van itt ezen az oldalon, hogy "melyik a jobb?"

Értelmetlen az egész.


Ez olyan mintha az kérdeznéd, hogy 'melyik a jobb a kávé vagy a krumpli?'

Erre hogy akarsz értelmes választ kapni?


Egyébként meg ekkora katasztrófa nem történt, hogy valaki egy értelmetlen kérdésre írta, h értelmetlen.

2021. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
17%

Kis szivem, eléggé el vagy tévedve, ha erre kisebbségi komplexust írsz :D

Talán neked nincs érettségid, emiatt lehet ? :D


Az érettségi témát azért hoztam fel, mert reméltem talán még megvan neked, feljebb nem mertelek saccolni, de már a látottak alapján ezzel is túlbecsültelek...


Továbbá, arra válaszolsz amire akarsz.

Ha b.romság, minek foglalkozol vele ?

Amúgy még ez a legkevesebb, hogy melyik a jobb.

Nagyobb gondod ne is legyen, hogy ilyen kérdéseket kell olvasnod.


Nem tudom, hogy te éltél, laktál, vagy voltál-e már más országban, viszont sok helyen lenézik az ilyen kis önjelölteket, akiknek annyiból áll az életük, hogy feljönnek az internetre "kiosztani" az embereket, hogy mi helyes és mi nem.


Pontosan, ahogy mondod.

Nem történt katasztrófa, hogy valaki megkérdezte, hogy melyik a jobb.

Ezért felesleges is belemagyarázni.

Tök fura, másokban nem okozott felháborodást, hogy ez értelmetlen.


Úgyhogy menjél a komplexusoddal, és nyaljál elég sót és számolgass kavicsokat ;)

Kis agyoniskolázott.

2021. márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
95%

Megsúgom h sztem többet éltem külföldön, mint te sztem. Ezt a kóvetkeztetést onnan is le tudom vonni, hogy a külföldet mint egyetlen kategóriát kezeled. Ha annyira sok helyen jártál volna akkor tudnád, h a vilag nem két részre tagolható. Külföldre és Magyarországra.

Mondod te h a külföldi emberek így meg úgy. Melyik külföldi? A német? Az olasz? Az amerikai? A kínai? Vagy melyik? Mert ahogy látom kedves túlmüvelt barátom szted mindegyik ugyanolyan. Megsúgom, h nem.

Egyébként csak azért írtam h a kérdés értelmetlen és, h rosszul van feltéve, mert rengeteg ilyen van a neten, és már a sok baromság miatt (mert a netre minden hülye kitehet bármit) értelmes dolgot egyre nehezebb találni. És hidd el, h ezzel az általad nagyon ismert általános külföldi emberek is így vannak. Mivel nem egy nyelven olvasok híreket a neten.

2021. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként meg az h másoknak nem okozott problémat, ez sem igaz. Csak ennél a kérdésnél pont én írtam le. Keress hasonló kérdéseket és nézd meg a kommenteket. Meglepődsz majd h nem csak én teszem ezt szóvá.
2021. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként kedves 12-es, ajánlom figyelmedbe a #2 #3 #4 és #6 kommenteket, hogy mennyire csak engem zavar, egy ilyen értelmetlen kérdés.
2021. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%
Én a One Direction-t jobban szeretem, nem szeretem a rockot. De sokkal értelmesebb lenne ez a kérdés ha egy kategóriából választanál, így semmi értelme
2021. márc. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Led zeppelin
2021. jún. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
67%
nekem jobban tetszik a led zeppelin
2021. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!