Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Érdemes netről gitárt rendelni?

Érdemes netről gitárt rendelni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne? Én is sok mindent szoktam, könyvet, meg egyebeket pl. most egy fényképezőt. Eddig nem volt baj.
2010. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ
2010. aug. 18. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Jajj, ne hallgass a sznobokra, akik szerint ez nem megbízható! Manapság majdnem mindent a netről rendelünk, nem véletlenül! A kockák sem azért rendelik a netről a fél milliós számítógépeiket mert nem hajlandók felállni otthon a régi gép elől hogy elmenjenek a boltba, hanem mert egyszerűen jobban megéri netről rendelni.


Ha jó oldalt keresel fel, akkor ezerszer jobb minőségű cuccokat vehetsz, és ezerszer nagyobb kínálatból váogathatsz, mintha hangszerboltban vennéd meg, és utaznod sem kell érte. Ráadásul olcsóbb is, és ugyan úgy van rá rendes garancia! Ajánlom a figyelmedbe a hangszerdiszkont.hu-t, én is onnan rendeltem, és semmi baj nincs vele. 5 éve gitározok amúgy, az enyém egy Fender CD60-as akusztikus. Meg szerintem használtan is veheted, vannak erre a célra külön oldalak, google a barátod :)

2010. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!