Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a kedvenc goth ikonotok,...

Ki a kedvenc goth ikonotok, aki a legnagyobb hatással volt rátok zene téren, illetve akinek a személyiségével / gondolkodásával leginkább azonosulni tudtok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ő nem tudom mennyire goth, de Diamanda Galás.
2021. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gothminister
2021. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából baromi sok ikonom van szóval csak néhányat szemezgettem a kedvenceimből Nagyon nagy kedvencem Carl McCoy mind a Nephilimes mind pedig a Fields of the nephilimes munkássaga miatt. (Tetszik az hogy már nagyon korán behozta a misztikusabb enigmatikusabb vonalat a zenébe. Persze ez elötte is jelen volt a gothic rockban de úgy érzem ennek a fő zászlós hajója a the Mission és a Fields of the nephilim volt)

Anna Varney is nagyon szimpatikus számomra az alapjan amit mutat magából a külvilágnak.

Na meg az Xmal Deutschland énekesnője is inspiratív személy szerintem. Elvileg szinesztéziás és ezt ki is használja a festményeinél, na meg az énekhangját is tökre szeretem.

Mostaniak közül a She Past Away tetszik nagyon.


Neked kérdező kik a kedvenceid?

2021. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sok embert megemlíthetnék, de ha egyet kéne kiemelnem, mindenképpen Andrew Eldritch lenne.

Hihetetlen intelligens és ember, elképesztő figura.

Úgy gondolom, a világnézetünk is hasonló, szóval hihetetlenül közel áll hozzám mindaz, amit a zenén keresztül megformál és közvetít.

2021. márc. 8. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Clan of Xymox. Mármint a tagjai.
2021. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!