Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Harley Benton R-457 7 húros...

Harley Benton R-457 7 húros elektromos gitár mennyire rossz?

Figyelt kérdés

[link]

Árban az egyik legolcsóbb 7 húrosok közé tartozik, viszont van nekem egy Harley Benton elektro klasszikusom de attól például nem vertem magam a földhöz, de jóval olcsóbb gitárról is van szó.

Erről láttam YouTube-on is videókat, de szeretném kikérni olyan véleményét is akinek van vele tapasztalata.

Főképp metal és rock lejátszására használnám, mennyire kényelmes? Illetve adja azt az élményt mint egy középkategóriás gitár?

Válaszokat előre is köszönöm



2021. márc. 8. 15:32
 1/6 Mojjo ***** válasza:
A HB gitárokról mostanság csak jókat hallok. Ettől függetlenül csodát nem kell tőle várni. Természetesen nem adhatja azt az élményt, mint egy középkategóriás gitár. Ha egy low-low end cucc azt adná, senki nem fizetné ki a plusz pénzt a középkategóriáért.
2021. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ☺️
2021. márc. 8. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Minek hét húros gitár? A divaton túl van a dolognak értelme? Megvenni egy olyan hangszert, ami márka alapvetően is az alsó kategóriás cuccok piacára teszi magát-próbálva leverni a szegmens többi szereplőjét. Jó, ha hat húrosban tud értelmezhetőt kínálni. Az újabban jókat lehet hallani a HB-ről igaz. Ettől még nem kell azt hinni, hogy minden kategóriában képesek a "na, hát jól van ez" minőséget hozni. Egy hét húros gitárnak nem egy húrral van nagyobb baja, mint a hatnak, hanem legalább a duplája. Mint ahogy egy floydos gitárnak sem azzal van több baja a fix hidasnál, hogy másként kell hangolni. Ég és föld! Nagyon gondold át ezt az akciót, főleg, hogy nem tudsz a projectre költeni. Baj lesz belőle! Sírni fogsz!
2021. márc. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy a gitarozasban unblock, akkor ne 7 húrosat vegyél. Ha viszont gyakorlottabb vagy, és el akarsz kezdeni hét húroson játszani, akkor vedd meg nyugodtan.
2021. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne több probléma egy 7 húrossal?
2021. márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A HB ár érték arányban a legjobb márka amit vehetsz. Egy prémiumabb HB gitár fél ár alatt tudja azt amit egy Amerikai Fender. Mondom ezt úgy hogy mindkettő van itthon.

Életem legjobb vételei a thomann saját márkás termékei.

2021. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!