Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Láttam olyat hogy egy elektrom...

Láttam olyat hogy egy elektromos gitárt egybekötöttek basszusgitáral. Utána néztem, de nem találtam semmit. Ez hogy mükődik?

Figyelt kérdés
Továbbá elektromos gitárt lehet egy másik elektromos gitárral egybekötni?

2021. márc. 12. 10:15
1 2
 1/11 GS Adm1n Z ***** válasza:
De minek?
2021. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezért kérdem.
2021. márc. 12. 22:46
 3/11 A kérdező kommentje:
Annyit tudok max, hogy (gyengéd) felerősítésnek jó.
2021. márc. 12. 22:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a kérdés, mert kézimunkaszakkörön lehet csak egybekötni, vagy még ott sem.
2021. márc. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát, hogy lehet kettő gitárt egybekötni, meg hogy ez milyen jó gitár felerősítésére.
2021. márc. 13. 11:25
 6/11 Mojjo ***** válasza:
A négyes arra célzott, hogy max szigszallaggal lehet 2 gitárt egybekötni. Esetleg kötéllel, csak szét ne csússzanak.
2021. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Srácok! Nem az ikernyakú gitárra gondolhat a kérdező?
2021. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, de akkor mutatok egy példa képet (nem pont a legkomolyabb, de itt láttam). [link]
2021. márc. 13. 22:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a kép csak hülyeség.
2021. márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na, szóval azt nem tudtad megkérdezni, hogy egy ugyanazon 'gitár erősítőbe/kombóba' lehet e csatlakoztatni két hangszert, ami jelen felvetésben basszus és szólógitár, vagy nem.


Lehet, de az az erősítés ilyen: [link]


Illetve van még olyan válasz is, hogy lehet, ha anyagiak és más lehetőségek híján ez másként nem oldható meg, de a hangerővel óvatosan kell bánni. Persze az egész bekötősdi feltételez egy erősítés előtti keverőt, aminek a kimenő vezetéke magában az erősítőben köt ki.


Én azt javaslom, tanulmányozd a témát, ha valóban érdekel, mert még a kérdést sem sikerült feltenni. Ettől még jogod van rá, hogy tanulj: [link]

https://www.youtube.com/watch?v=AJuOIP_XkYs&t=68s

2021. márc. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!