Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Másnak is ennyire bejön a...

Másnak is ennyire bejön a (G)I-DLE új albuma az "I burn"?

Figyelt kérdés
Kb egész nap tudnám hallgatni, főleg az "Alone in winter"-t és a "Moon"-t, de persze mind nagyon tetszik. Igaz nem azok a vidám, pörgős zenék, de sztem nagyon érzelmesek és igényesen meg vannak írva. Mások is így vannak vele? Vagy nekem van fura ízlesem?

2021. márc. 13. 23:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nincs fura izlésed, sőt...

Az album nagyon nagyon jó, meg is vettem, és én is szeretem hallgatni, bár nekem a Hwaa a kedvencem, de tényleg mindegyik jó és nagyon oda lett téve.

2021. márc. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%
Ne érezd magad rosszul emiatt. Mindenkinek más az ízlése. Az a lényeg, hogy neked tetsszen.
2021. márc. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

#1 örülök, h nem vagyok vele egyedül. Igaz nem tucatzene, de mondjuk nekem pobt ez tetszik benne.


#2 ezek szerint neked nem tetszik? :(

Egyébként nem érzel rosszul magam tőle, csak mivel senki nem beszél róla, ezért kérdeztem meg.

2021. márc. 14. 01:01
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
Én is nagyon szeretem.
2021. márc. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Most komolyan, miért lett lehúzva a válaszom? 1-es vagyok. Ekkora baj, hogy nekem tetszik? De utálom az ilyeneket, akik kommentet nem fűznek hozzá csak lepontozni járnak ide. Már nagyon uncsi ez a két idióta aki állandóan csak lepontoz minden kommentet, elsősorban a 30%-osidióta. Minden egyes kpop kérdésnél lepontoz mindenkit. Írj egy kommentet, hogy mi bajod, de hogy csak simán lepontozol vkit az kicsit gusztustalan. Még egy névtelen oldalon sem vállalod fel a véleményed, az azért elárul rólad vamit.
2021. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%

Te meg mi a jóbüdös...-ről beszélsz ember?

Leírok annyit, hogy nekem tetszik, te meg itt teszed magad. Ha nem tetszik szedd a sátorfád, és tűnj innen. Menjél otthon az asszonnyal éld ki magad ne itt. Hozzád sem szól senki erre idejársz leszólogatni embereket.

Nem az egómat sérti, hogy valaki lepontoz, csak gusztustalannak tartom az olyan idiótákat, akik véleményt nem tudnak hozzáfűzni, csak lepontozni vmit.

A másik meg te vagy, aki ugyan nem lepontoz, csak szándékosan szembemegy mindenkivel és aztán csodálkozik, hogy nem ért vele egyet senki. Hát ez ilyen, amikor szándékosan a rosszat keresed a másikban. A másik is beléd fog állni.

Egyébként meg nem tudom, hogy miért nem a kérdésre válaszolsz ha már vetted a fáradságot és rákattintottál.

2021. márc. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%
Egyébkén itt nem arról van szó, hogy egyet ért-e vki vkivel, hanem egy nyomorékról aki MINDEN választ, azért írtam nagybetűvel, hogy hátha felfogod, hogy nem csak az enyémet, hanem mégegyszer mondom MINDEN választ lepontoz. A tiédet is, az enyémet is, mindenkiét. Érted? Vagy rágjam a szádba századszor is????
2021. márc. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
#6 köszönöm, hogy vetted a fáradságot, elovastad a kérdést és ismét sikerült kultúráltan válaszolni is. (Szarkazmus volt, ha esetleg nem esne le)
2021. márc. 15. 01:03
 9/27 anonim ***** válasza:
12%

8-as nagyon jó stilusban nyilvánulsz meg 😂😅 otthon az asszonnyal éld ki magad!

Meg leírtam miert írtam több kérdésnél is lattalak nyavalyogni ego mániás… mi mi az hogy hozzam sem szol senki! Ne legyél már ekkora kétszínű hazug! Ott írod hogy 30%-os idotacska… egyertelmu hogy ram céloztál

Ha meg látod amugy sok normális választ irok csak ti valahogy mindig megtaláltak mert boki a csorotoket a másmilyen vélemény ha valaki nem magasztalja fel az egekig!

Ennyi erővel te sem a kérdésre válaszoltál hanem azon hisztizel minden kérdés állatt hogy le pontoznak lol lehet nem értenek veled egyet de qurvára nincs energiájuk és idejük halott köröket lefutni egy olyan valakivel aki “vagy jó vagy semmit” és még te beszélsz -.-

2021. márc. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Én megkockáztatom, hogy a kétpipás úrieber az megyezik a lepontozóval. Mert lényegében ugyanazt csinálja mindkettő. Szándékosan negatívan ítél meg mindent.
2021. márc. 15. 01:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!