Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Másnak is bejön Joker?

Másnak is bejön Joker?

Figyelt kérdés

Jó, mondjuk a valóságban elég para lenne egy ilyen ember, de a filmekben/sorozatokban olyan jól ábrázolják, van benne valami vonzó számomra, az egyénisége meg a stílusa. Más is van így vele vagy csak én vagyok bolond? :D


Amúgy 16L



2020. dec. 23. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak te:D
2020. dec. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Ledger-féle valamiért tényleg vonzó, de mondjuk a Phoenix-es számomra a legijesztőbb és szimpatikusabb (ha lehet így fogalmazni)
2020. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy a legijesztőbb? Mi olyan ijesztő benne?


Amúgy nekem is ő a legszimpatikusabb, de az ijesztő jelző még nem jutott eszembe vele kapcsolatban.

2020. dec. 29. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom, csak nyomasztó az egész ember. Ne érts félre, nincs bajom a vérrel és a gyilkolással (ha filmben látom, nyilván), de annyira jól játszotta a szerepet, hogy azt érzem, nem akarok soha ilyen emberrel találkozni, hiába értem a motivációját mondjuk az utolsó jelenetekben. Azt hiszem, inkább az az ijesztő, hogy mélyen legbelül igazat adok neki és tetszik, ahogy kitört az életéből.


Nem tudom, mennyire érthető ez így

2020. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Érthető, és én is így érzek vele kapcsolatban. Megértem őt, hogy mit miért tesz és én is igazat adok neki, de durva belegondolni, hogy ilyen emberek létezhetnek is.
2020. dec. 29. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!