Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha a legmélyebb hangom E-3,...

Ha a legmélyebb hangom E-3, és a legmagasabb C7, van esélyem?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, csak unalombol eneklem, de felmerettem meddig tudok menni, es ez volt az eredmény.

DE!

Az unalombol éneklésben nem vagyok túl jó, csak próbálkozom. Évről évre javul de magamtol nehez.

Erdemes lenne folytatnom, vagy ilyen mar menthetetlen?



2021. márc. 16. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nem az számít, hogy meddig tudsz felvernyogni, hanem a produkált hang minősége. Az, hogy van-e zenei és előadói készséged, technikailag helyesen képzed a hangokat.
2021. márc. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Sosem késő elkezdeni, max ha 50 feletti vagy. Ez nagyon jó hangterjedelem, ha el tudod érni, hogy magabiztosan menjen, a világ legjobbjai között leszel. Persze bevételre ne számíts belőle, ebből nem lehet megélni, de nagyon jó hobbi és egy kis mellékes jöhet, ha megismerik a neved.
2021. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A hangterjedelem még nem mutat meg / bizonyít semmit.

Nem ezen múlik, hogy mennyire vagy jó énekes.

Adj egy olcsó, silánynak tűnő hangszert egy hegedűművész kezébe, garantált, hogy csodálatos lesz a játéka még így is.

Aztán adj egy majom kezébe egy elsőrangúnak ítélt instrumentumot. A különbség minden érzékszervvel észlelhető. 😂

2021. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csupán arra lettem kíváncsi, ez jelent e egyatalan valamit, és érdemes -e (kicsit sem tudok ezekről semmit) köszönöm szépen hogy helybe izgatottak xdddd
2021. márc. 16. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!