Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A férfi vagy a női kelet-ázsia...

A férfi vagy a női kelet-ázsiai (japán, koreai, kínai estébé) énekeseket szereted jobban?

Figyelt kérdés
Csak az válaszoljon, aki hallgat ilyen zenét!
2010. aug. 19. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A nőket. A férfiakat is meghallgatom, de csak néhány igazán jól sikerült számukat. 19L
2010. aug. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is a nőket. (Yuki, Sakamoto Maaya, Kokia, Kalafina, Hayashibara Megumi)
2010. aug. 19. 09:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Női.
2010. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Férfi.Egy két női énekest szeretek csak (Yuna Ito,Mika Nakashima,Jyou)Viszont férfi énekesek:Miyavi,Hide,Hyde,Gackt,HITT,Ruki,Mike,Shou,Sou,Takeru,Ai,Maya,Shin,Moonchul Kim, stb^^
2010. okt. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző válaszoló vagyok

Mike helyett Mikut akartam írni,gomen ^^"

2010. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak férfit. Egyetlen szám a kivétel, Hitomitól a Continued story. Mostanában Oshare kei, de amúgy jpop, kpop, cpop, farherheit, kat-tun, an café, gackt, sug, jin, yamapi, arashi, pár junioros, boyfriend, twxq, suju, aaron yan, bigbang meg még sokan mások :D
2011. nov. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A férfiakat. És főként koreait, de néhány japán bandát is szeretek.:)

Akiket nagyon csípek: Bigbang, B.A.P.,Infinite, U-Kiss, Super Junior, Block B., Nu'est.*.* *.* stb... :D

2012. júl. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!