Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, ami vagy...

Keresek egy filmet, ami vagy japan kinai koreai amerikai lehet, tortenet egy férfi ázsiaban osszeismerkedik egy lánnyal, a pasi katona volt és a lány fozeteket készített es megmentette eletet. Segitene valaki?

Figyelt kérdés
Nemlehettek egymáséi ezert elakartak szokni de a lány mégse ment vele. De pár év mulva a lánya elment utanna. Nyitott egy gyogyszertárat titkos fozetekkel. De elakartak tole venni a gyogyszertárát.a vegen pedig osszeismerkedik azzal a pasival aki annak a ferfinak a fia akit az anyja szeretett.Tud valaki segiteni?
2011. jan. 24. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


nagyon szeretem én is :)

2011. aug. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nahát, ezt nem is tudtam, hogy ebből film készült, én regényben olvastam (Barbara Wood: Tökéletes harmónia)
2012. jún. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!