Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a Hey Jude megérde...

Szerintetek a Hey Jude megérdemli a világ legnagyobb dala címet?

Figyelt kérdés

Szerintem igen. Egyrészt, mert korszakalkotó, másrészt mert a dal témája még ma is aktuális.

Erős kihívónak minősülnek az Eleanor Rigby, a Bohemian Rhapsody, a Jump, a Good Times Bad Times és a Please Release Me c. dalok, de azért még is csak a Hey Jude a nyerő.



2021. márc. 18. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézőpont kérdése. Tekintheted annak, nem hülyeség, viszont aki szerint pl. a BohRap a "legnagyobb", őt se nézheti senki sem hülyének. Remélem érted, mire gondolok.
2021. márc. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit értelmetlennek érzem a kérdésed.

A zene és általában a művészetek nagy része szubjektív.

Éppen ezért nem lehet szerintem egyik dalra sem mondani hogy a legjobb., mivel az ízlések különböznek. Az más kérdés hogy Neked a legjobban tetszik, ezt nyilván Te döntöd el, de van akinek egyáltalán nem. Ez így van bármelyik dallal a világon.

2021. márc. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Szeretem a Beatlest, meg ez a dal is nagyon jó, de azért túlzás a legeslegjobbnak nevezni.

2021. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezért már túlzás.
2021. márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!