Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek tényleg ilyen...

Szerintetek tényleg ilyen tehetséges banda a BTS vagy túl vannak hypeolva?

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 14:32
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
49%
Túl vannak, csak hangosabb a rajongói rétege, ezért tűnik jelentősebbnek. Megnézheted, hogy a szakma abszolút nem ismeri el őket, Grammy-n semmit nem nyertek. A Kid's Choice Awards-on pedig több díjat is. A különbség, hogy a Grammy-n a zeneipar válogatott tagjai szavaznak szakmai alapon, a KCA-n meg gyerekek a neten meg applikációkban (hatszáz kamufiókról, ha kell).
2021. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
58%
Nyílván túl vannak hájpolva, meg úgy önmagában a K-Pop is túl van hájpolva, csak az amerikai popzenét próbálják utánozni, semmi új vagy különleges nincs bennük.
2021. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
85%
Tehetségesek, megérdemlik, viszont a fandom nagy része nekem nem túl szimpatikus.
2021. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:

1 ja igen, azt én is láttam, hogy a KCA-n akárki szavazhat meg ilyenek. Ebben tényleg van valami, ha a fandom úgy akarja, akkor úgyis csomót szavaznak majd rájuk, meg hát na tudjuk, hogy milyen nagy a rajongótáboruk

2-3 veletek is egyet tudok érteni

2021. márc. 19. 14:55
 5/59 anonim ***** válasza:
61%
A kpop és pop bandák között nincsenek, amúgy ha az egész zeneipaet nézzük, akkor nagyon.
2021. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
23%
Fogalmam sincs, mi az a BTS, de a válaszokból látom, hogy k-pop, ezért biztos, hogy túl vannak hype-olva.
2021. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
78%
Tùl vannak ,,hájpòlva”. Vagyis inkább már eröszakosan tolják az orrunk alá(ha nem is a zeneipar, akkor az agresszív tùlbuzgò rajongók). De szerintem az egész K-pop tùl van hypolva. Nem azt mondom hogy rosz, bár nekem nem tetszik ez a stílus de mindenkinek szíve joga mit hallgat, viszont sok Amerikai vagy euròpai elöadòhoz képest gyenge a kpop.
2021. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
37%

Emberek, tartsuk már tiszteletben azt amit a másik szeret jó? köszönöm.

Komolyan..ennyi erővel minden híres ember/emberek fel vannak "hypeolva".

2021. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
43%
És amúgy szerintem megérdemlik a "hypeot" (a ti szavatokkal élve) ami körülveszi őket, rohadt sokat szenvednek érte nap mint nap lassan nyolc éve,szóval normalizáljuk már hogy a fiúk is ugyanúgy tehetségesek mint a többi előadó. Hiába néznének ki jól,ha nulla tehetségük lenne és higyjétek el,hogy nem csak a külsőjüket nézzük.
2021. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
8%

Na most jöttek az élettelen antiarmyk lepontozgatni😂😂


Köszi, ha le fogtok lontozni, egyébként én sem vagyok army, csak ez az igazság

2021. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!