Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Emlékeztek a zenére/előadóra,...

Emlékeztek a zenére/előadóra, akik Leányfalu és környékén laktak kB 14 éve?

Figyelt kérdés

Nagyjából 4 éves lehettem, amikor a Szentendrei szigeten laktunk. Ez volt lassan 15 éve. Olyankor nyáron mikor kiálltunk az udvarra, hallottuk, hogy Leányfalun valaki valamilyen fúvós hangszeren játszik, talán szaxofon volt. Iszonyatosan tetszett, ha jól emlékszek, minden este 6kor kezdett, és imádtam. Nemtudom hogy a későbbi években is játszott e, mert elköltöztünk, sose volt alkalmam látni, mindig csak hallottam így nem tudom hogy nő volt vagy férfi, fiatal vagy idős. Nagyon remélem hogy ennyi információ alapján, lesz valaki, aki felismeri, és el tudja nekem mondani hogy mi volt a dallam, esetleg ki az előadó. Az a gond, hogy csak arra emlékszek hogy szerettem hallgatni, de ennyi idő után a zenére nem emlékszek sajnos, főleg hogy akkor még fel sem ismertem. Igazából csak nosztalgiázni szeretnék, sok jó emlékem jönne elő, ha hallanám újra 😊

Előre is nagyon szépen köszönöm!



2021. márc. 19. 23:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!