Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Led Zeppelintől miért nem...

A Led Zeppelintől miért nem játszanak dalokat a rádióban?

Figyelt kérdés
Főleg a retro rádióban.

2021. márc. 23. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Szokták játszani a Stairway to heavent.
2021. márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi 3 perces számuk van?
2021. márc. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 veterán vas ***** válasza:
80%
Mert felnőtt egy olyan zenész(nek mondott) generáció, akiknek a hangszerek kezelése már egyre inkább problémát okoz. :(
2021. márc. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

az utolsó válaszán jót röhögtem: ekkora baromságot leírni…


a mai fiatalok (40 alattiak) között sokkal több jó zenész van, mint az idősek között. vmiért az idősek azt hiszik, az ő idejükben minden jobb, miközben pl. ma az underground hemzseg a jó zenészektől és jó együttesektől.

2021. márc. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 veterán vas ***** válasza:
95%

Kedves négyeske!

A röhögés kölcsönös. :D

2021. márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Tőlem nevethetsz rajtam, különösebben nem érdekel, mit mond egy tájékozatlan idős ember.


Csak nem értem, miért jó nektek időseknek, hogy reklámozzátok a tájékozatlanságotok és folyton bohócot csináltok magatokból. Szájalásban profik vagytok, csak amikor érvelni kéne, kiderül, hogy is nem értetek az adott témához.

Veled ellentétben én tanultam zenét és ismerem a mai és régi zenészeket, így mondom, h a csak a youtube tele van profi fiatal zenészekkel, boomerkém.

2021. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
*hogy nem is értetek*
2021. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 veterán vas ***** válasza:
95%

De jó neked, hogy ennyi mindent tudsz!

Akkor azt is kell, hogy tudd, szájalni te kezdtél, én csak a véleményemet írtam le.

Ide böfögted, hogy tanultál zenélni. És?

Pfff képzeld én is, de ebben a kérdésben nem a kettőnk zeneiskolai végzettségéről volt szó.

Aztán a korról beszélsz, amit szintén nem kérdezett senki.

De ha már ezzel hozakodsz elő, akkor ne feledd, hogy Carlos Santana, Eric Clepton, Brian May, Ritchie Blacmore még 60 fölött is virtuóz.

Vagy a fiatal korosztályban hiszel?

Megértelek, hiszen Mozart már tizenévesen koncertezett.

Ja, hogy az meg már régen volt?

Hát hogyne.

Na jó, keress magadnak valaki más vitapartnert, én sajnos nem érem el a te szintedet. :)

2021. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Clapton lesz az, és Blackmore, még leírni sem tudod helyesen a nevüket.
2021. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Mi lenne, ha nem egymás haját tépnétek. Ez nem a tévé kettő! Nem vagytok politikusok.


Led Zeppelin örökké Jó zene lesz. A rádióban, meg azt játsszák, amiért jár a lé. Ez az az új zene, amiért fizetnek a tömegek. Hiába van jó mai zene is, nem az megy egy kereskedelmi rádióban.

2021. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!