Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok segíteni megmondani...

Tudnátok segíteni megmondani ennek a dalnak a címét?

Figyelt kérdés
Asszem, olyan 2010 körül gyakran ment a rádióban, lassú volt, ütemes "harci dob", a harmadánál egy kis zongora volt benne magas hangokon, olyan mintha egy nagyon mély hangú ember dúdolta volna nagyon lassan, nekem valamiért mindig a vikingek ugrottak be róla. Dam Daaaam dadam dam dadam dam dam ilyesmi dallama volt végig

2021. márc. 23. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Rihanna feat.Coldplay - Princess of China ?
2021. márc. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy Milk and Sugar - Canto Del Pilon
2021. márc. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
neeem, sajnos nem ezek. Sokkal lassabb, kórusszerű, talán latinul volt a szöveg, kissé filmzenének tűnt, lehet hogy az is volt. 2009-10-11 körül játszhatták viszonylag gyakran a rádióban. Talán ennek az elejére hasonlított kicsit: https://www.youtube.com/watch?v=sYKs2TOgZRo&list=PL481D04844..
2021. márc. 25. 22:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Uhh most, hogy így mondod nekem is beugrott, hogy volt akkoriban egy dal amit ilyen kórus (vagy talán papok) énekeltek. Fogalmam sincs mi lehetett a címe, de mostmár én is keresem.
2021. márc. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez lehetett?

[link]

Vagy ehhez hasonló?

2021. márc. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem, ez sem az. Sokkal lassabb volt és ilyen filmzene szerű. 4es: remélem egyre gondolunk... olyan nehéz szöveg nélkül megtalálni, ütemre egyik zenefelismerő program sem találja. Lehet, hogy ez a dal örökre elveszik a semmibe
2021. márc. 27. 00:48
 7/8 A kérdező kommentje:
Megvan! Conquest of paradise
2021. ápr. 1. 21:46
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 én nem erre gondoltam sajnos, de azért köszi, hogy megírtad. A conquest of paradise nagyon jó szám (eszembe sem jutott), a film is nagyon jó.
2021. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!