Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedves Válaszolók! Tudnátok...

Kedves Válaszolók! Tudnátok nekem segíteni egy film címében, amiről az egyik ismerősöm mesélt, de a címét sajnos nem tudta megmondani?

Figyelt kérdés

Azt mondta, valami olyasmiről szólt, hogy egy népszerű amerikai újságírót kiküldenek a vietnami haborúba az egyik barátjával. Ott betekintést nyer az ottani körülményekbe, találkozik emberekkel. Többek között egy orvossal is megismerkedik, aki különböző színű cédulákat ragaszt a betegekre, így dönti el, hogy ki éli túl a sérülését, és ki nem. Egyszer a főszereplő is balesetet szenved, és a sérülése mondhatni halálos, de az orvos azt mondja, nem történt semmi komoly, és hazaküldi Amerikába, ahol az orvosok alig tudják megmenteni az életét. A barátja pedig azt hiszem, meghal.

Mindezt a főszereplő visszaemlékezéséből tudjuk meg, mert, amikor hazakerül arról a helyről, mind lelkileg, mind egészségügyileg nagyon rossz állapotban van. Ha jól emlékszem, akkor még pszichológus segítségére is szüksége van. (De ebben egyáltalán nem vagyok biztos)


Nagyon nagyon hálás lennék, ha valaki segítene nekem rátalálni a filmre, én már nagyon sokat kerestem, de nem találtam sehol. Az az ismerősöm azt mondta, hogy szerinte Matt Damon játszik benne, de az ő szereplésében nem találtam ilyen filmet.


Az esetleges válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2020. aug. 6. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem erről a Gyilkos mezők ugrik be, de az Kambodzsában játszódik a Vörös Khmer uralma idején. Vietnami témában nem találtam hasonló sztorit.
2020. aug. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez ugyan nem Vietnamban játszódik és a főszereplő sem stimmel, de a téma hasonló:

[link]

2020. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló: bár a film nem az, de mindenesetre nagyon szépen köszönöm a válaszodat és a fáradozásod.


2. Válaszoló: a film tényleg nem ott játszódik, ahol én írtam, de tényleg nagyon hasonlít ahhoz, amire én gondoltam, szóval lehetséges, hogy ez lesz az. Nagyon köszönöm a válaszod, mindenképpen meg fogom nézni a filmet!

2020. aug. 7. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit!
2020. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!