Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire tartod valószínűnek,...

Mennyire tartod valószínűnek, hogy az alábbi magyar számokat az alábbi külföldi számok inspirálták?

Figyelt kérdés

Nem koppintásra gondolok, mert annyira nem hasonlítanak, de pár ötletet mintha merítettek volna.

LGT - Tengelykezű félember / Black Sabbath - Iron Man (vontatott tempó, "lábdobszóló", illetve maga a cím)

Republic - Adj erőt és adj időt / Donovan - Atlantis (refrén)

Pokolgép - Éjféli harang / WASP - Wild Child (nyitóriff)

Akela - Közeleg / Iron Maiden - Caught Somewhere in Time (előbbiben a refrén, utóbbiban a verze és a refrén közötti instrumentális rész)


2021. márc. 25. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy van benne valami. Úgysem fogják elmondani, ha valóban így van. Az Omega-petróleumlámpa ritmusát meg szerintem a Gigantor (60-as évekbeli amerikai mese) főcím dala ihlette.
2021. márc. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Az Omega-petróleumlámpa ritmusát meg szerintem a Gigantor (60-as évekbeli amerikai mese) főcím dala ihlette."



Engem nem emlékeztet rá nagyon

2021. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 én valahányszor meghallom, mindig az jut eszembe. De ez is csak az én véleményem. Nem biztos, hogy így van.
2021. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsit amúgy emlékeztet
2021. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!