Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a különbség Bach passiói...

Mi a különbség Bach passiói között?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!

#zene #Bach #passói
2021. márc. 27. 20:52
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
11: [link]
2021. márc. 27. 23:38
 12/38 A kérdező kommentje:

Honnan veszitek, hogy ez egy házi? Nem lehetek kíváncsi erre, és akarhatom megkérdezni olyantól, aki benne van a témában?


Ennyi erővel mindenkit itt le lehetne ugatni, hogy ,,GOOGLE!!!!” és akkor elvesztené az értelmét a GYIK.


Egyáltalán nem volt normális a komment. Egy s*ggfej, kioktató, lenéző, papoló komment volt.


Te nem akarod megválaszolni. De most komolyan fogtad magad és leírtad, hogy ,,Szia! Én nem fogom neked megválaszolni!” Ezt minek írod le? :D B@sztatod az embert, utána meg meglepődsz, ha visszab@sztat... Foglalkozz szépen a saját dolgoddal, jó? Ne azon agyalj, hogy vajon valaki milyen okból tesz fel egy kérdést, és aztán az agyadnak lesz valamilyen szüleménye, ami vagy igaz, vagy nem, és azt idefirkantod.


Lehetek egy idős nénike, aki régen Bach-ra ropta a csárdást, és nyugger pókerezés közben eszébe jutottak Bach passiói.


Nem tudhatod, hogy ki mit miért kérdez, ahhoz meg különösen nincs jogod, hogy itt kioktasd az embereket, te nagy nyelvvizsgás dolgozó. Ha olyan elégedett lennél magaddal és az életeddel, pont leszarnád, hogy ki mit csinál. Pláne ismeretlenek.. Én nem vagyok boldog jelenleg, de nem is írogattam más kérdése alá, hogy ,,Teeeeeeehhhh! Mit képzelsz, hogy ezt megkérdezed! Googlizzad kifele, mert ez nem járja!”. Neked beszóltam, mert elkezdtél feltételezgetni és kioktatni. A GYIK szabályzata ellenére, te telibesz@rtad a kérdést, és elmondtad a senkit nem érdeklő véleményedet.


A kettőnk közötti különbség tehát: én nem másokat b@sztatva próbálok boldogabb lenni, hanem építkezek, megkérdezek dolgokat. Te viszont...akárhány nyelvvizsgád lesz, meg akárhány órát dekkolsz a kis munkahelyeden ugyanaz a savanyú, rosszindulatú k*csög maradsz, mint amilyen most vagy. Ha 2 nyelvvizsga után is ilyen élettelen b@rom maradtál, egy harmadik már nem fog segíteni. xd És, ha igaz, hogy ennyi mindent csinálsz, akkor elég elfoglalt lehetsz=szabadidődben, szórakozásképpen nézel fel a GYIK-re. ,,Szabadidejében mit csinál?” ,,GYIK-en történeteket párosítok a kérdezőkhöz, és elmagyarázom nekik, hogy milyen erkölcstelen dolog egy kérdezős oldalon kérdezni. Aztán pedig meglepődök és kiakadok, ha nem köszönik meg ezt nekem.” Ahelyett, hogy a szeretteiddel töltenéd ezt, te b@rom.


Úgyhogy szépen menj, és foglalkozz magaddal, majd utána SEM avatkozz bele mások dolgába!


És tudom tudom, most majd elírod, hogy ez milyen rossz és erkölcstelen, és, hogy hogy gondolom, hogy én egy kérdezős oldalra kiírok egy kérdést, és én arra elvárom, hogy válaszoljanak, mert hiszen ez borzasztó!!!


Majd elszomorkodok, jó? Csak, hogy megnyugtassalak:)


És ne írj már semmit (mondjuk úgyis fogsz), felfogtam, hogy nem szimpatizálsz a kérdéssel! Nem kell századjára is leírni...


Én már nem fogok válaszolni! Mert képzeljétek, valaki át küldte a válaszokat. Úgyhogy, ha esetleg valaki látja majd ezt a kérdést, akkor nem kell kiírnia, hogy aztán hallgassa a te f@szságaidat, hanem szimplán megtalálja a megoldásokat..

2021. márc. 28. 12:38
 13/38 anonim ***** válasza:

"Honnan veszitek, hogy ez egy házi?"


Nyilvánvalóan az, te magad is megerősítetted.


"Nem lehetek kíváncsi erre, és akarhatom megkérdezni olyantól, aki benne van a témában?"

Lelkes amatőr nem így kérdez. :) De kapálózz csak.



" és elmondtad a senkit nem érdeklő véleményedet."

A senkit sem érdeklő véleményem jelenleg 100%-on áll. Nyilván eztuán szépen végigmész és leszavazol mindent, ami persze senkit sem fog érdekelni.



Bízom benne, hogy az élet minden trerületén ilyen nagyképű, lusta, követelőző kis "anyuciszemefénye" vagy, sok sikert az utcasöpréshez a jövőben. :)

2021. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Nagyon megmondtad. :)) Te már csak azért létezel, hogy megmondd ki hogy kérdezzen, ugye? :D Jéééé, pont törlődött az egyik válaszod. Lehet, hogy az a 100% csak azért van ott, mert senki még csak visszajelzésre sem méltatott.


Utcaseprő. Elég beszűkült lehetsz, ha azt gondolod, hogy az ének tantárgy miatt lesz valakiből utcaseprő.. :)) Sajnállak


De én megkaptam, amit akartam, és te még mindig itt pattogsz, én meg csak mosolygok a vergődéseden.

2021. márc. 28. 14:23
 15/38 anonim ***** válasza:

"Jéééé, pont törlődött az egyik válaszod."


Megsúgom, mind ott van még. :)

2021. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Jól van, akkor ott van még, babuka. Szerencse, hogy még ebbe tudtál kapaszkodni. De ne haragudj! Mennem kell, hogy meg tudjam tartani a 4.8-as átlagomat. Nehogy ott kössek ki, ahol te. Mert bár énekből nem vagyok színötös, de minden másból igen. És hiába pattognak a hozzád hasonlóak, továbbra is telibe fogom sz@rni az éneket. :))))))
2021. márc. 28. 14:31
 17/38 anonim ***** válasza:

"meg tudjam tartani a 4.8-as átlagomat. "


Álmodban kislányom, álmodban. :)

2021. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Hát kinek hol. Az álomban is jó lehet. Bár eddig mindig az életben tapasztaltam.. Sz@r érzés/ érzés volt csak álmodni róla? :((
2021. márc. 28. 14:35
 19/38 anonim ***** válasza:

"Bár eddig mindig az életben tapasztaltam"


Nem tapasztaltál te semmit, megnyugtatlak. :)

2021. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Ha olyan lesz tőle az ember, mint te, akkor nem is akarok, hidd el! :D
2021. márc. 28. 14:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!