Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy csinálják?

Hogy csinálják?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy naív kérdés, de kpop koncerteken láttam, hogy a lightstick-ek ritmusra villognak és egyszerre váltják a színüket. Ezzel kapcsolatban lenne a kérdésem, hogy ezt, hogy csinálják? Arra a koncertre van benne egy prgram? Vagy nem értem, és ha kicsit késik a koncert akkor mi van? Valaki tudna ebben felvilágosítást adni? És még az érdekelne, hogy be lehet vinni saját lightsticket is vagy ott kell venni? Mert ha sajátot viszek be, az hogy fog az adott ritmusra világítani? Biztos valami tök egyszerű és egyértelmű dolog, de koncerteket nézve fogalmazódott meg bennem ez a kérdés.

2021. márc. 30. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]

"For the BTS ARMY Bomb, there's an app that pairs to your seat during a concert, and a lighting team at the venue controls which color ocean appears in which sections during certain numbers. "


Tehát a ligthstick blutooth kapcsolaton keresztül van vezérelve, ahogy a többi fényelem a színpadon, valós időben.

2021. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, így már érthető. Végülis nem is olyan bonyolult, de így már tiszta, köszönöm :)
2021. márc. 30. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!