Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akik szeretik a doom/black/dea...

Akik szeretik a doom/black/death metalt: ki a kedvencetek, mint zenekar vagy énekes/frontember? Melyik három stílusból hallgatsz legtöbbször zenéket?

Figyelt kérdés
Nem akarok telhetetlen lenni, de írnátok mind a három stílusból neveket? Ha nem is kedvenc, de mondjuk akiket a legjobban kedveltek. Köszi:)

2021. ápr. 2. 11:06
A kérdező szavazást indított:
doom metalt hallgatok leginkább
black metalt hallgatok leginkább
death metalt hallgatok leginkább
mind a hármat egyforma mértékben
22 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

death metal legtöbbször, utána black. legritkábban doom

mind3at képviseli a Celtic Frost, Triptykon. elmondhatom Tom G. Warrior munkáit kedvelem.


ezen kívül fckin Entombed. a death metal egyik alapbandája.


Hypocrisy - Peter Tägtgren munkái. blackben is jól szólt


Bathory, Burzum, Darkthrone, Tymah black metalbol


doomból ilyen a kevésbé ismert Dream Death, a Celtic Frost, Slayer stílusban

2021. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyformán, mikor milyen kedven van:

Doom: Paradise Lost, Katatonia, Black Sabbath, Candlemass.

Black: Emperor, Darkthrone, Enslaved, Burzum, Bathory.

Death: Death, Morbid Angel, Cannibal Corpse, Nile.

2021. ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Doom: Draconian, Angellore, Trees of Eternity, Paradise Lost, My Dying Bride

Symphonic Black: Dimmu Borgir, Cradle of Filth

Melodic Death: Dark Tranquillity, Ensiferum, Slumber, In Flames, Wintersun

2021. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
diszizvór huváu
2021. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tom Benko ***** válasza:
96%

Doom: Black Sabbath, Pentagram, St. Vitus, Obsessed, Candlemass, Solitude Aeturnus, Dying Wish, Dreams After Death, Skepticism, Anathema, Mournful Congregation, Shape of Despair


Death: Death, Cannibal Corpse, Obituary, Pestilence, Atheist, Autopsy, Suffocation, Bolt Thrower, Benediction, Vader, Monstrosity, Nile, Deicide, Entombed, Dismember Christian Epidemic


Black: Venom, Bathory, Bulldozer, Tormentor, Mayhem, Darkthrone, Immortal, Burzum, Taake, Satyricon, Halla, Seeds of Iblis, Absu, Samael, Marduk


Ezen kívül hallgatok * metált, klasszikus zenét, punk rockot, dark rockot is.

2021. ápr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mentek a zöldek:) Sok olyat írtatok, amiket én is hallgatok doomból, viszont vannak ismeretlenek is, majd utánuk nézek. Nekem egyébként a doom metal az egyik kedvenc műfajom, a másik kettőből bevallom nem sűrűn választok hallgatnivalókat. Viszont nem tudom mennyire jön be nektek, a black ambientnek nevezett zenéket is szeretem (dark a-t is imádom). Utolsó: ugyanezeket én is szoktam, kivéve a punk rockot, azt ritkán.
2021. ápr. 3. 17:17
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
I lie wounded on wintery ground
2021. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
jó az ambient black, megvan a maga finom hangulata. ezzel szoktam bemelegíteni az epic/atmospheric black metalra :)
2021. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
With hundred of corpses around
2021. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezek közüll csak black metalt hallgatok és csak két bandát(és a zenéiken belül is finnyás vagyok)

Burzum, Mayhem(tőlük inkább csak a Deathcrush albumot szoktam hallgatni. Minden benne van, amire szükségem van. A többi albumukat viszont nem hallgatom, de ebben közre játszik, hogy nem nagyon hallgattam még bele.)


Inkább a heavy, trash, metalcore ágon mozgok, de van, hogy rámjön, hogy blackmetalt hallgassak,viszont ez nem gyakran történik meg. Ettől függetlenül érdekel a története, a múltja, hiszen... Érdekes és gyakran sötét.

2021. júl. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!