Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Retro Rádió zenei választéka...

A Retro Rádió zenei választéka mitől ennyire silány?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem játszanak 60-70-es zenét, ugyanattól az előadótól csak 1-2 zenét játszanak.

Miért csinálják ezt? Így csak a hallgatókat fogják elveszteni.



2021. ápr. 8. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
????
2021. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Én eddig nem vettem észre hogy silány lenne...
2021. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem azt mondom, hogy silány, hanem inkább azt, hogy mitől ennyire unalmas.
2021. ápr. 8. 18:12
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Nem lehet hogy egyszerűen a te zenei ízlésedet nem tudja kielégíteni? Hiszen minden generációnak megvan a magafajta zenéje :)
2021. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
tényleg elég szűk a kínálat, bár a slágernél nagyobb
2021. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

a legtöbb magyar rádió ezt csinálja, lehet, hogy jogdíjakhoz van köze, de látod, h sok egyszerű embernek fel sem tűnik.


Az irodában kénytelen vagyok hallgatni a csodás Retro Rádió napi pár órában., és tényleg rohadt zavaró, h ugyanazt az 1-2 számot játsszák minden előadótól.


Szerintem az rádió mindig is egy felfújt lufi volt (nosztalgiázó boomereknek megfelelt nyilván), de semmi extra.


Annyi történt, hogy mintha lett volna egy kis arculatváltás: a műsorokkal is variáltak, 10 után is mintha más számok mennének.

A legrosszabb, hogy Bochkorékat szerződtették. Nyilván nem agysebészek hallgatják őket, de számomra hihetetlen, hogy egy ennyire tájékozatlan, ostoba és nagyképű palit, mint Bochkor, ennyien szeretnek.

2021. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
engem is bosszant, hogy reggel 5-6 között felkelés, mosdás, kakilás közben ugyanazok a dalok mennek!-dolly roll, R-gó, hungária, republik,emberek,hevesi tamás.elhallgatom, elhallgatom, de ha a republik szólal meg, felpattanok a KAKKANTÓBÓL, ÉS LEKAPCSOLOM A RÁDIÓT! mint embert sajnálom Cipőt!de a dalait nem szeretem.
2021. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát jah én is tegnap írtam ki ezzel kapcsolatban kérdést sajnálom a régi zenéket amikert már nem nagyon hallunk benne ha gondolod az én kérdésemet is belinkelhetem ide ezzel kapcsolatban ott részletesen leírtam a véleményemet.
2021. jún. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért mert olyan számokat is játszanak a 90-es és 2000-es évekből amelyek nem kellene.
2021. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!