Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Utcazenész srác után érdeklődö...

Utcazenész srác után érdeklődöm. Vállig érő haja van. Az Örs vezéren, a Széll Kálmánon és a Keleti aluljáróban is játszott. Kihangosítva egy szál gitárral énekel. Sosincs időm meghallgatni. A Youtube-on megtalálható? Vajon hol énekel legközelebb?

Figyelt kérdés
Utcazenész

2021. ápr. 13. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb kérdezd meg a nevét, ha látod. Nem tudhatod, hogy hol fog legközelebb felbukkanni, de nem mostanában lesz, mivel kötelező a maszk, úgy meg nem lehet normálisan énekelni.
2021. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindig épp énekel, amikor arra járok és sosincs időm kivárni, hogy befejezte a számot. Folyton rohanok. De számomra varázslatos a hangulat, amit ez a stílus áraszt. A repertoire-ja érdekelne legfőképpen.
2021. ápr. 13. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor legközelebb ne siess, járd a várost csak úgy is. Abban egyetértek, hogy csodálatos dolog, színt visznek a szürke hétköznapokba. Már amelyik, mert sajnos vannak akik nem jól csinálják. Van amúgy a YouTubeon a Zenél az Utca sorozat, nézz bele, hátha benne van. Bár nem mostani, én személyesen ismerem két szereplőjét, közülük az egyik már nem utcazenél azóta és a videómegosztóra se tesz már ki új dalokat. A másik viszont fent se volt, csak az utcán lehet hallgatni, bár ő lány, így nem róla van szó, de benne van a pakliban, hogy ha meg is tudod ki az, nem lelsz fel róla semmit.
2021. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet, de sajnos a Youtube-on nem találom. Ha melegebb lesz és főleg nem esik az eső, megkeresem. Tegnapelőtt volt szerencsém hozzá, sőt már vagy négyszer ebben a hónapban. Úgyhogy biztosan meglesz. Azt elmondom, azért jutott eszembe most, mert mind a négyszer olyan csodát produkált a fülemnek abban a néhány másodpercben, amikor elrohantam mellette, hogy tiszta libabőr lettem tőle. Mind a négyszer. Ezért szeretném megismerni a műsorát, mert ez a stílus engem teljesen elvarázsol.
2021. ápr. 13. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!