Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a feltétele annak, hogy...

Mi a feltétele annak, hogy egy hangszerboltban dolgozzon az ember ? Kell hozzá valami iskola ?? Vagy milyen elbírálás alapján vesznek fel oda dolgozni ? Mihez kell érteni ? Hogyan lehet abban gyakorlatot szerezni ?

Figyelt kérdés

Ha van itt olyan, aki dolgozott ilyen helyen, az megírná, hogy mik voltak a feladatai ?

Miket kellett tudnia, miket tanult meg, stb...


Köszönöm!



2021. ápr. 15. 22:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Alap hangszeres tudás." Jelentkezz, ha van hirdetett állás és kiderül, elég amit nyújtasz, vagy sem. A hangszerek szeretete csak neked fontos, hogy ne érezd szarul magad a munkahelyen. Az alkalmazó elvárása az, hogy hatékony legyél a munkádban.


Én még nem találkoztam olyan hangszerbolti eladóval, aki nem azzal kezdte volna egy hangszer bemutatását, hogy lealázza a tudásomat. Szóval, kábé konzervatoristák, akik nem akartak, vagy tudtak más területen dolgozni.


#7: Gondoltam, hogy valami hasonló lehetett a szitu. Volt zenésztársam-szintén bölcsész, könyvei jelentek meg-aki most a földhivatalban ügyintéző. Művészetből nem lehet megélni :)

2021. ápr. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!