Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek sincs Katy Perry-n...

Szerintetek sincs Katy Perry-nek kifejezetten jó hangja?

Figyelt kérdés
Láttam élőben még Bécsben és hát elég gyászos volt élőben a hangja. Szinte csak nyekergett egész végig...Aztán kitudja lehet, hogy akkor pont rossz napja volt de a legtöbb elő koncertjén amit megnéztem ugyan ilyen.

2021. ápr. 29. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Ki az a Katy Perry?
2021. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem abból lesz sikeres énekesnő, akinek jó hangja van, hanem aki megfelelő helyen, megfelelő időben a megfelelő embert szopja le. A hang nem számít, autotune-nal kiigazítják, vagy ha nagyon reménytelen, akkor más énekel helyette.
2021. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Most ez komoly?
2021. ápr. 29. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos igen.

Persze, az is sokat számít, ha valakinek híresek vagy csak szimplán gazdagok a szülei.

2021. ápr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

#3. Jaj, bocsi, félrenéztem, azt hittem a kettesnek írtad a "Most ez komoly?" kérdésedet.

(utolsó voltam)

2021. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hallottam még élőben de én szeretem a zenéit meg a hangját. Selena Gomeznek láttam már elő felvételt koncertjéről na neki tényleg nincs hangja de mégis vannak jó zenéi. Nem kell túlgondolni azt hallgatsz akit szeretsz akit meg nem szeretsz azzal nem kell foglalkozni. És se hallgatok metált vagy k popot nem is tudok róluk semmit, de nem is érdekelnek
2021. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

A mai felhozatalt elnézve, még Katy Perrynek egész jó hangja van (mondom ezt úgy hogy ki nem állhatom a zenéi többségét).

Lehet 30 évvel ezelőtt ultragáz lett volna, de a mai új előadók mellett korszakos tehetségnek néz ki. Még ha nem is egy Whitney Houston, de ő legalább énekel, most egy Bili Ájlis mit csinál? Végigmotyog egy számot és erre kap Grammy-díjat. Vicc.

2021. ápr. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!