Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet az előadó neve és...

Pillowtalk2216 kérdése:

Mi lehet az előadó neve és címe a zenének?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most egy nagyon nehéz kérdést teszek fel és szerintem még 1 komment se lesz, de meg is értem.


Szóval, keresek egy konkrét zenét amit régen hallgattam, de teljesen elfelejtettem, hogy ki is lehetett az és nem régiben eszembe jutott és annyira szeretném újra hallgatni, ezen kattog a fejem már egy ideje.


Nem mostani csapat és zenékről van szó, bő 10 akár 15-évvel ez előtti is lehet.


Az énekes egy nő aki először egy lánycsapatban énekelt 3-an voltak volt több videó klipjük is(már a band neve is jó lehet) szerintem egy keverék lehetett egy pl amerikai és ázsia, de az ázsiai az 100%,mert olyan a hasonlóság.

Aztán tovább állt és solo karrierbe kezdett bandával két vokalistával is, akkor jött ki ez a bizonyos "tini lányos"(mellesleg hím vagyok, de mindegy :D) dal.


Találtam egy hasonló zenét aminek majdnem ugyan az zenéje/melódiája.


Lenny Kravitz - It Ain't Ovel 'til i'ts Over szerintem erről van koppintva, mert ez régebbi.


Hallgassátok az kezdést hasonló, meg az alap versénél amikor.


[link]


Körül belül amikor Tlc, Destiny's Child, pussyCatdols mentek akkor ez is, de csak ezt gondolom, de bőven nem így van biztos.


Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném.

Tudom, hogy így rettenetesen nehéz, de hát ha. A remény ha meg utoljára....



#zene #banda #énekes #Lányeggyüttes
2021. máj. 4. 13:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

10# Esküszöm itt dúdolom,tudom miről van szó de nem ugrik be. Nem nyugszom míg nincs meg.

2021. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

[link]

Hihi Scooter is nyomta.

2021. máj. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

1es vagyok de sajnos ezt a számot nem ismerem. Kutakodtam de csak ezt az egy gitárszólót találtam de ez sajnos nem ugyanaz a dal

[link]

2021. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!