Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek visszatér a 10...

One Direction94 kérdése:

Szerintetek visszatér a 10 éves évforduló miatt a One Direction? És nem olyan válaszokra vagyok kíváncsi, hogy a pénz miatt biztos visszatérnek..Hanem fanoknak a válaszaira vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés

#visszatérés #One Direction #one direction fan
2021. máj. 4. 18:19
 1/3 anonim válasza:
88%
A 10 éves évfordulójuk (ha nem tévedek) tavaly volt, és ha visszatérnének, szerintem már megtették volna legalább a bejelentést. De attól még reménykedni szabad:)
2021. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mostanában nagyon sok jel volt arra utaloan, hogy a 1D vissza fog térni (mondjuk ez már a 11. évforduló lesz). Mint például, hogy Liam az egyik insta live-jában azt mondta, hogy most dolgozik valamin azokkal az emberekkel, akiket 17 éves korában ismert meg és ugye Liam 17 éves volt az X factorban, amikor megismerte a srácokat és összeállt a One Direction. Szóval szerintem (legalábbis remélem) a 1D a közeljövőben készül valamire, valószínűleg arra, hogy visszatérnek.
2021. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én őszintén nem gondolom, hogy úgy vissza fognak térni, mint ahogy régen voltak és albumokat fognak gyártani, de szinte biztos vagyok benne, hogy valamit még össze fognak hozni együtt, ha csak valami kisebb és egy alkalmas dolgot is.

Plusz, én nem vágyom arra, hogy visszatérjenek teljesen, már mindannyian teljesen más stílusú zenéket gyártanak egymáshoz képest (mellesleg nagyon jó zenét) ezért nehéz lenne hosszútávon a dolguk. És természetesen nem biztos, hogy biztonságos lenne a menedzsment miatt, és szerintem senki nem akarja olyan veszélynek kitenni őket, mint amilyenbe tizenévesen kerültek (és hála égnek nagy nehezen mindannyian kezdenek belőle kiszabadulni).

Szóval őszintén én nem vágyok arra, hogy visszatérjenek, mint banda, annak is örülnék, ha újra legalább mindannyian jóba lennének!

Ti mit gondoltok?

2021. júl. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!