Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen olcsó 2.1-es hangszórót...

Milyen olcsó 2.1-es hangszórót vegyek?

Figyelt kérdés

Régebben egy olcsó Geniusom volt (kb.7000 Ft) És tök jól szólt, vagy 10 éven át bírta rendszeres használattal...

Szóval tudtok ajánlani valami hasonló kaliberű hangfalszettet (egy mélynyomó, kettő szatellit) olyan 20.000 Ft alatti áron?

Zenehallgatásra használnám, házibuliba is elvinnám, de főképp otthon használnám szobában. Szeretem a basszust, de azt nem, ha túl sok van belőle. Inkább rockot, metált, house-t, dance-t, lofit, electro swinget, akusztikus covereket, bluest hallgatok... Meg persze filmezni.

Jó lenne ilyen 10.000 Ft környékén.

És legyen gyorsan beszerezhető, mert pénteken megyek érettségi utáni házibuliba, és kellene valami zajforrás XDD

Ha tudsz ajánlani valamit, azt nagyon megköszönném^^ <3



2021. máj. 8. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 2009-ben vettem Logitech X-230 -at. Azóta is szuper. :)

Ha ilyet esetleg már nem lehet kapni, próbáld megkeresni az utódait.

2021. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1.Wow, ez nagyon jónak tűnik, köszi!^^
2021. máj. 8. 11:55
 3/6 A kérdező kommentje:
*lenne, ha már nem fogyott volna el... igen, akkor maradnak az utódai.
2021. máj. 8. 11:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Szívesen! :D Ebből kiindulva jók lehetnek az utódok is. Olvasd el /nézd meg a tapasztalatokat róluk. :)

Sajnos várható volt, hogy az, ami nekem van nem lesz. Megjelent ez már szerintem kb 15 évvel ezelőtt.

2021. máj. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

[link]

[link]

Az Altec Lansing egy elit márka.

2021. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
2021. máj. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!