Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tudok elkezdeni zenét írni?

Hogy tudok elkezdeni zenét írni?

Figyelt kérdés
Már rég óta bele akarok kezdeni, csak nem tudom hogy hogyan. Dubstep szerű zenét szeretnék csinálni, de ötletem sincs, hogy hogyan.

2021. máj. 13. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Tapasztalatból mondom, jó pár év gyakorlás kell, míg rendesen kitanulod.

2021. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én módszerem: Leülök a gitárommal és elkezdek random játszani. Ez mások számára nem túl kellemes, mert az elején elég rossz dallamok jönnek ki. Aztán a végére elég jó lesz (ha jól alakul). Ezután felírom egy gitárkottába a kész dallamot, amit át lehet konvertálni midi fájlba. A midit pedig már olvassa a program. Az alapdallam kész is van. Ezután keresek egy jó szintit, színesítem, basszust rakok alá, stb. Ezután jön a masterelés, effektelés és kész is a dal. Ez bármilyen stílusban működik.:)
2021. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk elöször kell egy zene suli.Ott az alapokat meg lehet tanulni
2021. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, hogy nagyon gyenge lesz, és ez elég sokáig lesz így! Maga az alkotás legyen az öröm, és tudd, hogy amíg tényleg csinálod is, addig mindig picit jobb lesz! Nyilván ha annyira élvezed, hogy tanulni is élvezet, akkor sasolni, követni, kidolgozni videókat ugyanúgy fullos élvezet. És itt élvezet alatt nagyon nem azt értjük, hogy jó minden, hanem hogy nettó görcsölsz, de olyan szívesen, hogy repülnek vele az órák.
2021. máj. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!