Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Most fogok elkezdeni írni egy...

Most fogok elkezdeni írni egy könyvet. Titeket melyik történet érdekelne jobban? Esetleg mivel egészítenétek ki?

Figyelt kérdés

1.: Egy 2,5 éves ˙(magyar) kisbaba sokkal magasabb értelmi szinten van mint a kortársai.Érti a vlág dolgait, tanulmányozza is azokat. Ismert lesz, és sokakat megihlet, ezért születik valami olyasmi, ami az egész világot megváltja.


2.: Szintén magyar 3 év körüli gyerek és tini nővére ketten mennek keresztül kalandokon, (az élet mindennapi dolgain) és ketten kifejlesztenek valami olyasmit amivel híresek lesznek, de a sikert egy középkorú gazdag férfi "elviszi" és a két testérnek és ismerőseiknek kell visszaszerezni, kalandos úton..


Kérlek írjátok meg,hogy ti melyik könyvet olvasnátok el szívesebben, írjatok kritikát, észrevételeket :) köszönöm szépen 12L


2015. júl. 14. 17:57
 1/6 magic csajszi ***** válasza:

Bocsi, de én egyiket sem olvasnám szívesen. Ha muszáj lenne, valószínűleg a másodikat választanám, mert valahogy nekem egy kicsit viccesnek tűnik a "szuper baba" ( ne vedd sértésnek).

És a másodikban is, miért három éves csak a pici? Hisz az még beszélni is alig tud! Nekem úgy kifejezetten tetszene a 2. , ha a kicsi legalább 7 éves lenne, és úgy már egy bizonyos szinten bele tudná magát élni a történtekbe. Egyébként attól függ, kinek a szemszögéből akarod írni, mert a kisfiú felől, nekem nem igazán tetszene, de, ha a nővérét választanád, azt már jobban díjaznám.

De, ez csak EGY vélemény, várd meg a többieket is, mit szólnának hozzá.... :)

2015. júl. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) írtam üzenetet . További válaszolók! Szerintetek kezdjem először egy rövidebb gyerekkönyvvel amiben például több kisebb mese van és rajzok? :)
2015. júl. 14. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, én sem szívesen olvasnám el őket, egyik sem tűnik valami izgalmas ötletnek.


Egy 2-3 éves gyerek még nem látott sokat, kevés dologgal találkozott, beszélni is alig tud. Akár milyen szipiszupi felfogóképességgel született, kamatoztatni csak pár évvel később fogja tudni.

2015. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én se olvasnám el az egyiket sem. De ha már kéne választani, akkor inkább a 2. könyvet, viszont 3 éves? Legalább pár évvel idősebbnek kéne lennie szerintem.
2015. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Úgy döntöttem, hogy egy gyerekkönyvet írok, tele illusztrációkkal. :)
2015. júl. 15. 14:00
 6/6 anonim ***** válasza:
az elsőt
2015. júl. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!