Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Olvastam, h az 5m beoltott...

Olvastam, h az 5m beoltott utan 500 foig lehet szabadteri rendezvenyeket tartani. Ebbe az ingyenes szabadteri koncert is beletartozik, nem? :) Igaz, h a zenes tancos rendezvenyre kell vedettsegi, de az a belepos,epuletben zajlora

Figyelt kérdés

vonatkozik, ahogy Orban regebben reszletezte. Tehat szabadteri 500 foig lehet vedettsegi nelkul koncert.


Ugye jol ertelmezem?!?!



2021. máj. 21. 08:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tehat 500 foig lehet koncert SZABADTEREN..
2021. máj. 21. 08:25
 2/14 A kérdező kommentje:
Irtak is h a zartteri rendezvenyre kell a vedettsegi
2021. máj. 21. 08:34
 3/14 A kérdező kommentje:
Jol ertelmezem?
2021. máj. 21. 08:42
 4/14 A kérdező kommentje:
Irtak, h 500 foig lehet szabadteri rendezveny korlatozas nelkul 500foig. Zart teri rendezvenyen kell csak vedettsegi. Zenes tacos rendezveny vedettsegivel latogathato. Ez a zart teri, beleposre vonatkozik. Tehat szabadteri koncertre nem kell vedettsegi, zart terben kell. Jol ertem?
2021. máj. 21. 09:15
 5/14 A kérdező kommentje:
Valaki?
2021. máj. 21. 19:58
 6/14 anonim válasza:
Én is így értelmeztem.
2021. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ma meg azt olvastam h zenes tancos rendezveny (pl koncert) helyszintol fuggetlenul vedettsegivel lehet. Na most arra kivancsi leszek h pl. egy majalis jellegunel mi lesz, ahol pl gyerekeknek van pl ugralovar es mellettem koncertek is vannak, hogy ott mi lesz a vedettsegivel.


Meg pl hogy tudjak elore kiszamolni h kb. hanyan lesznek

2021. máj. 22. 13:45
 8/14 A kérdező kommentje:
*mellette
2021. máj. 22. 13:47
 9/14 anonim válasza:

Na látod, ezért mondják sokan,hogy rohadtul logikátlan az egész.

Tehát 400 ember van egy pl családi szabadtéri rendezvényen , a testvéremék fellépnek. Ott nem lehetek, de a mellete lévő lángososnál kivárhatom a sort ,sőt leülhetek enni is 😄😄


Hülyék ezek...

2021. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Olvastam egy olyat h az nem minosul zenes tancos rendezvenynek, ha ultetett rendezveny, nem kelhetsz fel,nem bulizhatsz, vegig ulni kell, mint tavaly a nyar vegi Fenyo koncerten a Margitszigeten :D


szoval ez lehet egy kiskapu szabadteren es belteren 5O0 foig. (Ha jol ertelmeztem)


Olvastam h ahany rendezvenyszervezo, annyifele ertelmezes es ok se tudjak biztosan. :D


Az egyik mondta is azt az ertelmezest amit fentebb irtam es en kikiegeszitettem Fenyovel. :D


Tenyleg logikatlan, meghozza nagyon :D igazad van

2021. máj. 22. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!