Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szécsi Pál a korai halála...

Szécsi Pál a korai halála miatt van ennyire túlértékelve?

Figyelt kérdés
Még mielőtt betámadnátok: nem én tettem fel a 'túlértékelt' kérdések nagy részét.

2021. máj. 23. 20:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Na, hülye vagyok! Azt akartam írni, hogy nem én írtam ki a túlértékelt trollkérdéseket.
2021. máj. 23. 20:16
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Korának és műfajának kiemelkedő képviselője volt.

Tragikus életútja, Domján Edithez fűződő kapcsolata, öngyilkosságuk fiataloknak már semmit nem mond.

Nem hinném, hogy pályatársai fölé értékelt lenne.

Legfeljebb csak a nevetségessé válásból maradt ki, nem úgy, mint Aradszky, Koós vagy Korda.

2021. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az öszinte választ!
2021. máj. 23. 20:18
 4/10 Mojjo ***** válasza:
76%

Erről ez jutott eszembe:

[link]

2021. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mai napig játszák a számait.Korának zsenije volt szerintem.
2021. máj. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Privátban kapott kérdésre a válaszom: igen.

Idős korukra az említettek már inkább szánalmasak lettek.

2021. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Akkor én is nem privátba válaszolom, hogy nem egészen értek egyet....

Szerencsém volt Pl. Korda Gyuri bácsiékat többször is konferálnom..

1, Annyi néző (persze inkább idősebb korosztály), hogy a "csilláron is...."

2, Remek hangulatot csináltak, csodálatos este volt mindenki számára

3, beszélgettem, fényképezgettem velük - nem csak én - és nagyon aranyosak voltak...

4, Ahogy hallottam Aradszkynak, meg Koósnak is hasonló sikerekben gazdag fellépései voltak... nem gondolom őket szánalmasnak egy percig sem....Persze ez az én véleményem (Főleg még az irántuk érzett tiszteletből sem)Még egyszer ezt én gondolom így....

2021. máj. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadom a véleményedet. Én másképpen látom. De másokkal kapcsolatban volt alkalmam tapasztalni, hogy más tévében, színpadon látni valakit, és az alapján ítélni, vagy velük együtt kirándulni, sörözgetni. Nem sok ilyen ismerősöm van, de a személyes találkozás előtt ezek nekem nagyon ellenszenvesek voltak.
2021. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazad lehet....Én pl. Détár Enikőt nagyon nem kedveltem, még a csatornát is elkapcsoltam ha ő megjelent... Egyszer viszont láttam, egy kandi kamerás jelenetben ahol megpróbálták lehetetlen helyzetbe hozni. Viszont az az alázat és szakmaiság ahogy akkor viselkedett megvilágosította előttem, hogy milyen remek csaj.... majdnem szerelmes lettem belé...
2021. máj. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17%

Mégis mit értesz azalatt hogy "túlértékelt"?


(Amúgy meg tényleg agyvérzést kapok ha ezt a szót meglátom itt a zene kategóriában, tudjuk miért)

2021. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!