Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Júniusban fog jönni egy elég...

Júniusban fog jönni egy elég nagy fejlesztés az Apple Music-ra. Tidal Hi-fi vagy bármilyen streaming szolgáltatás előfizetők mennyire fogja ez befolyásolni azt, hogy a jövőben mire fizettek elő?

Figyelt kérdés

Ugye felár nélkül jön a veszteségmentes audió. A Tidal ezért plusz pénzt kér.

És jön még térhangzású zene is.


Értelem szerűen olyanok válaszát várom főleg, akiknek felszerelésük is van hozzá.

Aki valamilyen olcsó, kínai fülhallgatót használ, valószínű nem igazán érdekli az ilyen.



2021. máj. 25. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Sosem értettem az ilyen kérdéseket, hogy melyik éri meg jobban.... Fogsz egy kockás papírt és felírod, hogy melyik szolgáltatástól mit kapsz és az menyibe kerül. Aztán amelyikkel jobban jársz azt rendeler meg.

Ennyi.

Ráadásul mindenkinek a zenei igénye más és más, úgyhogy nagyon nem lehet eldönteni hogy kinek melyik szolgáltatás a jó.

Én például nagyon szeretem a komolyzenét minden mennyiségben és minőségben. Úgyhogy lehet hogy a drágább, de komolyzenében bővebb kínálatot adó szogáltatást rendelem meg

Egy tinilány pedig akinek az aktuális héten, hónapban toplistás zenék jönnek be és csak a telefonján tuccogtatja, neki elég egy olcsóbb straming szolgáltatás, vagy netrádió.

2021. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elolvastad a kérdést? Mert egyáltalán nem erről szólt a kérdés.
2021. máj. 25. 18:27
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

arra válaszoltam.

nem ment át?

2021. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Sosem értettem az ilyen kérdéseket, hogy melyik éri meg jobban.... "


Őszintén nem...

2021. máj. 25. 19:13
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem azt kérdeztem, hogy melyik éri meg a legjobban, hanem azt, hogy akiknek már van az Apple Music-tól eltérő előfizetésük, őket mennyire érdekli ez a fejlesztés, amit az Apple Music kap.
2021. máj. 25. 19:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Semennyire, Apple music, meg a saját elcseszett fotmátumai (ALAC), brrr.., kösz nem.
2021. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mikldesign válasza:
Az Apple Music csak mobileszközön, iOS en múködik rendesen. Sem Windows, swm MacOs en nem alkalmas Audiofil zenehallgatásra. A lejátszó program nem tudja kezelni az ASIO drivereket windows alatt, így ha a külső DAC ot beállítod egy felbontásra, mondjuk 96-24 re, akkor mindent ebben fog lejátszani. Még a CD lemezt is. Mindent upsamplingol, vagy resamplingol. A zenét tökre agyonvágja. Ugyanez a helyzet a MacOs esetében is. Egy TIDAL egy AmazonMusic, Spoty vagy Deezer ezt élből megcsinálja, minden zeneszám az eredeti felbontásban fog megszólalni. S a kezelőfelőlet: A leg okádékabb az összes lejátszó közül. Nézz meg egy TIDALT, vagy Deezert.
2021. júl. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
TIDALt ne. Lossy MQA. Upsampled mp3 az csak.
2021. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem egészen olyan lett ez az Apple music fejlesztés, mint amire számítotam. Ha valakinek van Apple TV-je annak jó, de Airplay 2 kompatibilis erősítővel csak a lossless működik elméletileg. Spatial-t el lehet felejteni.

Viszont vezetékes fejhallgatóhoz jó, mert felár nélkül van a lossless is.

2021. júl. 3. 14:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!