Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kiderült valaha, hogy ki...

Kiderült valaha, hogy ki készítette a Rammstein lejáratására szolgáló Hitler című számot?

Figyelt kérdés
Az egyértelmű, hogy mi volt a készítő célja, de az kiderült, hogy ki volt ez a személy?

2021. jún. 6. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Erre gondolsz? :D

[link]


Szerintem csak valami random hülyegyerek trollkodása. Nem valószínű, hogy kiderült, valaki leszedte a Sonne instrumentálját, aztán ennyi.

2021. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, erre gondoltam.:D

Valószínüleg az van, amit mondassz, csak kíváncsi voltam, hogy fény derült-e valaha az "elkövető" személyére.

2021. jún. 6. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ez lejáratás? A Rammstein az egyik legjobb rock zenekar
2021. jún. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Ha bármelyik együttes nevében készítenél egy dalt, ami Hitlerről szól, az gyaníthatólag nem azért készülne, hogy az adott zenekart támogasd.

Imádom a Rammsteint, de nem mindenki van így. Valószínüleg az "ellenrajongók" közül akarta valaki rossz színben feltűntetni az együttest ezzel a kamu dallal.

2021. jún. 7. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!