Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szécsi Pál vagy Koós János?

Szécsi Pál vagy Koós János?

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 15:11
A kérdező szavazást indított:
Szécsi Pál
Koós János
9 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2021. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
csatlakozom 1hez. mi alapján kéne itt dönteni, elemezni esetleg?
2021. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az, hogy neked melyik énekes zenéje tetszik jobban.
2021. jún. 8. 15:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Össze sem lehet hasonlítani őket, hiszen mindketten énekeltek slágereket, és 2 különböző stílust képviselnek. Bár én személy szerint Szécsi Pál dalait jobban szeretem.
2021. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Szécsi Pál
2021. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

Régebben néhányszor hallgattam a Szécsi Palit.

De ugyanolyan nyomasztó érzés kerített hatalmába, mint a Máté Péter hallgatásakor: hogy lenne itt egy kötél, vagy éppen csak leugranék egy szakadékba.

És ide tartozik még Zámbó Jimmy is, akinek a számaitól szintén azon kezdtem el gondolkodni, hogy egy senki vagyok.


Szóval szerintem ezek az előbb említett énekesek károsak az egészségre.

2021. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

6-nak.

Nálad van a gond, nem az énekesekben. Azért fura ha valakinek pl: a Gedeon bácsi dalára öngyilkossági hajlama lesz..Szerintem kezeltesd magad sürgősen.

2021. jún. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

7-nek:

Ha úgy hiszed, hogy az olyan vidámabb dalokra is gondoltam, mint a "Gedeon bácsi", akkor nem csak velem van a baj.


Ja és a hajlamtól azért még elég távol volt.

Megnyugtatlak, hogy azért az esetek nagyobb százalékánál előbb szoktam gondolkodni, mint cselekedni.


(És a gondolkodás csodákra képes:

Például a munkahelyen előbb gondolkodsz, mielőtt másik emberek feladatát is te végeznéd. És nem leszel annyira lestrapált a nap végére.)

2021. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsika.. nekem nincsennek öngyilkos gondolataim akkor ha meghallgatom a szép slágereket. Mindegy milyen dalok, lehet az a 2 összeillő ember, vagy "elmegyek, vagy "egyszer véget ér" vagy A távollét" dalok ( na összeírtam pár szép melódikus dalt) Ezek mind szép slágerek. Ha neked ezek hallgatása közben az jön rád, hogy felkösd magad, vagy leugorj a szakadékba, az bizony nem egészséges emberre vall. Végül is nekem teljesen mindegy, hogy te hogy érzed magad, de attól, hogy neked ilyen idióta ábrándaid vannak, még nem az énekesek a hibásak. Nem ők ártlamasak az ember egészségére. Itt be is fejeztem.. Nem áll szándékomban vitatkozni..
2021. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én kérek elnézést. Mert ez már nagyon rég volt.

És tényleg szép slágerek. Így most utólag már nem is emlékszem, hogy melyik lehetett az az egy vagy két sláger a Szécsi Páltól, amitől nem volt jókedvem. Ha egyáltalán tőle volt...

2021. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!