Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szoktak éneklés közben...

Miért szoktak éneklés közben az ujjukal csapkodni a mikrofonon?

Figyelt kérdés
Láttam párszor hogy éhány énekes az ujjával csapkodja a mikrofont miközben énekel és többnyire Whitney Houston, LeAnn Rimes és Christina Aguilera. Szeretném tudni miért van ez!
2010. aug. 25. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyenről még nem hallottam...

Linkelnél videót ahol ezt csinálják?

2010. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a ritmus miatt... vagy izgulnak. De az is lehet, hogy semmi értelme nincs, ki tudja?
2010. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

:-)))) Ez egy aranyos kérdés!

Legfőképp ritmus váltja ezt ki egy énekesből, de az éneklés közben akaratlan gesztusokat is kifejez egy énekes. Tehát ez egy kifejező eszköz, testbeszéd.

10 évig énekeltem. Nekem is voltak olyan fura grimaszaim, amiket csak akkor vettem észre mikor videón vissza nézem.

Tehát sztem ezért.

2010. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
uuh, köszi mindenkinek a válszt :) egyébként olvastam hogy ezt angolul tapping-olásnak nevezik. itt egy link C. Aguilera-ról ő nagyon durván csinálja : http://www.youtube.com/watch?v=5AkjGOXnYCM
2010. szept. 23. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!