Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gibson eb-3 bass vagy fender...

Gibson eb-3 bass vagy fender p bass a jobb?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen zenéhez akarod használni? A gibson-nak rövidebb a nyaka, ezért könnyebb rajta játszani, viszont nem elég öblösek a mélyei, többen hegedűhöz hasonlítják, mint bőgőhöz. A fender-nek hosszabb a nyaka, pontosabb hangszer, viszont nehezebb is rajta játszani.
2010. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

sg

http://www.youtube.com/watch?v=W1rigykTXz8

p-bass

http://www.youtube.com/watch?v=7_HWhHAbYuY&feature=related

melyiknek jobb a hangja? amugy tőbbféle műfajra szeretném használni

2010. aug. 29. 12:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem/hallgattam a linkeket. Mivel én rockzene fogyasztó vagyok, ezért számomra a p bass-nak szebb a hangja. Ízlések és...
2010. szept. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tatutatu válasza:
Szia, a 74-es Gibson EB3- nak 34 és fél coll a húrtávja, -tehát megegyezik a Fender Precision, avagy Jazz Bass menzúrájával.
2011. jún. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tatutatu válasza:

És még valami.... Hallgass meg egy Cream, vagy egy Free nótát,- ott igazán "öblös " basszus-hangok szólnak...

EGYÁLTALÁN JÁTSZOTTÁL MÁR EB 3-ON?

2011. jún. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tatutatu válasza:

Még valami... Aki tud, annak semelyik hangszeren sem nehéz játszani..

Faházi egy parkettával megverte az egész Palatinus ping-pongozni vágyó közönségét...

Nem kellene rossz irányba terelni,- megijeszteni a feltörekvő nemzedéket...

Tatu.

2011. jún. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tatutatu válasza:

Megnéztem a videot, az ember az EB3 "bemutatásánál" elfelejtett érzékenységet állítani, meg a negyedik ujját használni.

Elég érzéketlenül nyúlt a hangszerhez....

2011. jún. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!