Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek mi a véleménye a Michael...

Kinek mi a véleménye a Michael Jackson vs. pedofília dologgal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én anno imádtam (de még most is szívesen hallgatom) Jacko zenéit (félig-meddig ezeken nőttem föl). Azonban a pedofil botrányok után elkezdtem mélyebben beleásni magamat Michael családi hátterébe. Ott tudtam meg hogy Jacko apja, Josheph egy szadista, pszichopata, pedofil állat volt, aki gyakran verte és kínozta lelkileg a saját gyerekeit, sőt, egyik lánya még be is vallotta hogy szexuálisan zaklatta, sőt megerőszakolta a saját gyerekeit. Jackót is állandóan verte, ráadásul (a család elmondása szerint) egyszer úgy megverte Jackót hogy a heréi súlyosan károsodtak.


Láttam annó egy-két videót Jackóról ahogy a gyerekekkel játszik és egy személyes interjút is, amiben arról számol be hogy a világot bizonyos "rejtett, gonosz erők" irányítják. Amikor Jackót láttam a gyerekekkel játszani akkor sokkal inkább arra gondoltam hogy "csóri ember, nem volt gyerekkora, az apja gyerekkorában szétverte őt és a tökeit - ezért lett eunuch hangja, viszont a sok gyötrelem után végre eljutott oda, amit mindig is szeretett volna átélni; hogy boldog és felszabadult ember legyen:

https://www.youtube.com/watch?v=raw96oUPGLk


Erre mi volt az emberek válasza? PEDOFÍLIA.


Ráadásul a sok plasztikai műtét sem volt véletlen; apja sokat csúfolta gyerekkorában, hogy milyen nagy az orra.


Michael Jackson egy testileg és lelkileg s a végtelenségig sebzett, meggyötört és megnyomorított ember volt, azon túl rendkívül tehetséges művész - nekem legalábbis ez a meglátásom.



2021. jún. 30. 20:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ajánlom végig böngészni a Jackson akták oldat


"Ez a weboldal a Michael Jackson elleni gyerekmolesztálási vádakkal foglalkozik. Korábban már jó pár cikk felkerült rá"



"Jacksont öt alkalommal vádolták meg gyerekmolesztálással, ami van aki számára elég a „bűnös” ítélet kimondásához a „nem zörög a haraszt” mondása alapján anélkül is, hogy bármi továbbit tudna ezekről a vádakról. Márpedig a vádlók száma önmagában semmit sem jelent, ha nem tudjuk mi van e szám mögött. Néhányan talán hallottak bizonyos információ foszlányokat, bizonyos gyújtó hatású, bulvár állításokat, kontextusukból kiragadott részleteket, de az a tapasztalatunk, hogy az ügy teljes és valós kontextusával csak kevesen vannak tisztában. Kik voltak a vádlók? Tulajdonképpen mit állítottak? Hogyan álltak elő az állításaikkal? Ez az öt ügy és bizonyos szereplőik hogyan kapcsolódnak egymáshoz és hogyan inspirálták egymást?


Küldetésünk, hogy bemutassuk a Jackson elleni vádak TELJES tartalmát és kontextusát. Ehhez bizonyos fő részekre osztottuk a weblapot. Az első Jackson legelső, 1993-as vádlójának, Jordan Chandlernek a vádjaival foglalkozik."


[link]


Érdemes kezdeni az 1993-as vádal

2021. júl. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezt is meg lehet nézni

[link]

2021. júl. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!