Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A nosika üggyel kapcsolatban...

A nosika üggyel kapcsolatban van már valamilyen fejlemény?

Figyelt kérdés

2018. nov. 30. 17:54
 1/3 anonim válasza:
100%
Annyi biztosan, hogy az összes videós úgy tesz, mintha ők teljesen ártatlanok lennének. Pedig tudjuk jól, de Én elég jól, hogy olyan videósok, akikről senki nem gondolná, sokkalta ocsmányabb dolgokat műveltek, és művelnek is. Pl. Beniipowa. Nosikának is kijárna egy nagy állás, de még másoknak is. ;)
2018. dec. 2. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Beniről én nem tudok, mit csinált? :O
2018. dec. 2. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nosikáról és szabyestről tudok,de ez a benipowa dolog nekem új.szóval ne légy irigy és mondd el amit tudsz.nosika dolgaihoz csak annyit,gáz a fickó.függetlenül attól hogy hogy néz ki,nem gyerekekkel kellett volna a nem létező férfiasságát próbálgatnia...vannak fizetős lányok is.most hogy a média jobban felkapta az ügyet,amit eddig felépített dobhatja a kukába,hiába próbál lapítani.az idő múlása nm segít rajta.tudjátok van az a mondás-hiába építesz 100 hidat,ha egszer f...t sz...sz,nem hídépítő leszel,hanem... .érdekes egyébként hogy a pedo gyerek teteméből mennyien próbálnak jól lakni, az eddig noname videósok is.eddig hol voltak?kíváncsi leszek a fejleményekre mindenesetre
2018. dec. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!