Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc Linkin Park...

Melyik a kedvenc Linkin Park számod?

Figyelt kérdés

2021. júl. 7. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Points of Authority
2021. júl. 7. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

A Hybrid theory-ról kb.az összes szám.

A Meteoráról is kb.

Igazából nem is tudnék választani. :)

2021. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Régebben a zúzósabb számaikat szerettem (Papercut, Points of Authority, Bleed It Out stb.). Azóta rászoktam az ilyenekre hogy Waiting For The End, One More Light, Shadow of The Day, Leave Out All The Rest. Felnőttem hozzájuk.
2021. júl. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Given Up, Numb.

De a Hunting Party-n is nagyon jó számok vannak.

2021. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Hmm.. én nem tudok választani. Mindegyikben van valami, ami miatt nagyon fontos lesz számomra. Néha, sőt, nem csak néha olyan, mint egy üzenet. A kérdésedre válaszolva, Kedves Kérdező, mindegyik. :dd


13/L

2021. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Húhhh...nehéz kérdés, nem tudnék dönteni...imádom őket, ahogy az összes számukat is, de ha muszály, akkor a kedvenceim: New Divide, Numb, What i've done, In the End, Burn it Down, Castle of Glass, One Step Closer, Guilty all the same, Rabellion, Breaking the Habit...a sorend minden nap változik, ezért most sem sorendben írtam le őket:) egyébként még sorolhatnám napokig, de ezek nálam a top 10-be feltétlen befutottak. A kedvenc együtesem!
2021. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Bocsi, Rabellion helyett Rebellion:)
2021. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!