Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azahriah/Paul street milyen...

Azahriah/Paul street milyen mikrofont használ?

Figyelt kérdés
Mi a teljes neve a mikrofonnak, esetleg több félét is használ?
2021. júl. 7. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Szlancsik Ádám az embered.
2021. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

Miért nem kérdezed meg tőle?


Ja. Mert nem ér rá ilyenekre válaszolni. Mert ő egy fontos ember.

2021. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 LakatosAnonymus ***** válasza:
90%

#2

Gyökér.

2021. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért lennék gyökér? Nézd már meg, hogy a paul street csatornát is elhanyagolja, aminek a hallgatósága túlnyomó részét köszönheti nagyrészt
2021. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 LakatosAnonymus ***** válasza:

#4

Vicces kis gyökér vagy.

2021. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
#4 Talán mert már nem csinál szívesen videókat, ugyan nem mondja, de üvölt róla. Már jó ideje csak a nézői miatt csinálja, mert nem akarja őket cserbenhagyni. Pedig ez már szerintem nagyon erőlködés szagú, engem nem zavarna, ha abbahagyná, mert ha nem szívesen csinálja, ne kínozza magát. Senkinek nem fogott fegyvert a fejéhez, hogy márpedig hallgassák a zenéit. Sokáig nem is mentek, a magyar számai miatt lett népszerű, sokan azt sem tudják, hogy ő Paul street, vagy hogy egyáltalán van youtube csatornája. Amúgy több, mint 100k követővel te minden egyes embernek válaszolgatnál? Nekem van egy 9k követős instám, minden értelmes üzenetre/amire tudtam mit írni, arra válaszoltam, de még így is volt több száz üzenet engedélykérésekben, akkor neki mennyi lehet?
2021. júl. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 LakatosAnonymus ***** válasza:

#6

Kussolj már, akkor baromságokat beszélt, hogy valószínüleg fogalmad sincs kiről van szó... :DDD

2021. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 mi a f*sz bajod van? Nem leszóltam, bírom, sőt képzeld, többször is beszélgettem már vele, úgyhogy de, tökéletesen van fogalmam arról, hogy kiről van szó. Semmi baromságot nem írtam, amikor olyanokat tesz ki sztoriba, hogy nagy nehezen rávette magát arra, hogy videót csináljon, abból neked az jön le, hogy szívesen csinálja? Ez már csak kínlódás, hogy ne hagyja sz*rban a nézőit, akik évek óta ott vannak neki, nem a Rét meg a Mindegy óta ismerik.
2021. aug. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Aston mikrofonja van
2022. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Anonymuska ***** válasza:
Kínai
2023. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!